Zmiana organizacji ruchu w Pelplinie dnia 3 maja 2017 r.

Dodano przez Redaktor, 28 kwietnia 2017 w Ogólne, Ogłoszenia
0

W związku z organizacją w Pelplinie Wojewódzkich Obchodów Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, informujemy, że dnia 3 maja 2017 r. w godz. 7.00-13.00 nastąpi ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU w Pelplinie.

Zamknięte zostaną:

  • droga nr 229 na odcinku od ronda Józefa Przygodzińskiego (tzw. małe rondo) do skrzyżowania z ul. Szpitalną (ul. Mestwina, Plac Mariacki, Przystań Jana III Sobieskiego, Plac Tumski i część ul. Starogardzkiej
  • Plac Wolności z odcinkiem drogi od skrzyżowania z ul. Starogardzkiej do skrzyżowania ul. Podgórnej z ul. Stefańskiego

Na czas zamknięcia ulic obowiązywać będą objazdy drogami alternatywnymi: Szpitalną, Biskupa Dominika i Kościuszki oraz Obwodnicą Pelplina (Aleja Kociewska) i Sambora.

W rejonie ulic wyłączonych z ruchu, łącznie z Placem Wolności, Pl. Mariackim, Pl. Tumskim, Al. Cystersów, Przystanią Jana III Sobieskiego, obowiązywać będzie CAŁKOWITY ZAKAZ PARKOWANIA POJAZDÓW bez ważnych uprawnień do parkowania w strefie wyłączonej z ruchu.

W związku z tym prosimy mieszkańców zamieszkujących w rejonie wyłączonych z ruchu ulic i placów oraz osoby korzystające z parkingów w rejonie wyłączonym z ruchu, o NIEPOZOSTAWIANIE POJAZDÓW na wskazanych wyżej ulicach i parkingach, w godzinach zamknięcia ruchu. Pozostawione pojazdy zostaną natychmiast odholowane na koszt właściciela pojazdu na parking strzeżony.

Za utrudniania przepraszamy.

Pliki do pobrania:

  • mapa z zaznaczonym obszarem zamknięcia dróg w dniu 3 maja 2017 roku w godz. 7.00-13.00

804

  • mapa z zalecanymi objazdami
    mapka parkingi- 3 Maja 2017