Złóż wniosek o stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin

Dodano przez Redaktor, 11 września 2017 w Ogólne, Ogłoszenia, Szkoły
0

Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin informuje, że w dniach od 1 do 30 września 2017 roku istnieje możliwość składania wniosków o przyznanie stypendium naukowego lub artystycznego. Wnioski mogą składać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów stacjonarnych, którzy są mieszkańcami gminy Pelplin niezależnie od miejsca pobierania nauki.

Jednocześnie informujemy, iż zmianie uległ regulamin przyznawania stypendiów Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin dla uczniów i studentów za szczególne osiągnięcia naukowe i artystyczne, którego treść dostępna jest załączniku oraz wzór wniosku o przyznanie stypendium naukowego lub artystycznego.

Obowiązujące wnioski stypendialne dostępne są: w wersji elektronicznej poniżej oraz w wersji papierowej w Referacie Społecznym i Promocji, plac Grunwaldzki 6, 83-130 Pelplin.

Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Pelplin Plac Grunwaldzki 4, 83-130 Pelplin, w terminie od 1 do 30 września każdego roku. Szczegółowych informacji udziela Referat Społeczny i Promocji Urzędu Miasta i Gminy Pelplin, tel. (58) 536-12-61 w. 15.

Uchwała regulamin stypendiów naukowych i artystycznych

Wniosek_stypendium_naukowe i artystyczne