Zielona firma – szkolenia i doradztwo z zakresu rozwiązań proekologicznych

Dodano przez Redaktor, 3 kwietnia 2014 w Biznes i Gospodarka, Ogólne
0

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza do udziału w projekcie finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu można skorzystać z bezpłatnych szkoleń i studiów podyplomowych. Celem projektu jest przygotowanie 220 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do wdrażania rozwiązań proekologicznych, oraz zwiększenie wiedzy i umiejętności pracowników w zakresie działań proekologicznych.

Projekt przewiduje kompleksowe wsparcie dla MMŚP w zakresie wdrażania rozwiązań proeko: analizę potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie możliwych do wdrożenia rozwiązań proeko oraz związanych z tym obszarem luk kompetencyjnych pracowników, szkolenia i doradztwo.

Projekt skierowany jest do 220 MMŚP i ich 264 pracowników w wieku powyżej 18 lat z wykształceniem podstawowym, zawodowym, średnim lub wyższym.

Rekrutacja rozpoczęła się 20 lutego 2014 trwać będzie do wyczerpania miejsc. O przyjęciu do projektu decyduje kolejność dostarczenia kompletu dokumentów. Pierwszeństwo udziału w projekcie maja firmy, które pisemnie oświadczą zamiar wdrożenia rozwiązań proeko w okresie 2 lat od daty zakończenia udziału w szkoleniu

Wypełnione i podpisane dokumenty rekrutacyjne należy dostarczyć osobiście lub wysłać drogą pocztową na adres:
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
Dział Studiów Podyplomowych
ul. Dmowskiego 16a
80-264 Gdańsk-Wrzeszcz
z dopiskiem ZIELONA FIRMA

Dokumenty dot. udziału w projekcie są dostępne na tej stronie: www.efs.pl

Szczegółowe informacje  na  temat projektu znajdą Państwo <tutaj>