Zgłoś kandydata do Nagrody Wolontariatu

Dodano przez Redaktor, 5 listopada 2018 w Ogólne, Ogłoszenia
0

W tym roku już po raz dziewiąty zostaną przyznane Nagrody Wolontariatu. Nagroda ta jest formą podziękowania za całoroczny trud wszystkich wolontariuszy, organizacji, instytucji i firm angażujących się w działalność społeczną realizowaną na terenie Miasta i Gminy Pelplin oraz motywacją do dalszej pracy.

Tegoroczne Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach:
1. Wolontariusz roku
2. Organizacja przyjazna wolontariuszom
3. Firma przyjazna społeczności lokalnej
4. Inicjatywa społeczna roku

Do 23 listopada 2018 r. (piątek) czekamy na Państwa propozycje dotyczące kandydatów do Nagrody Wolontariatu. Wszystkie propozycje zostaną wzięte pod uwagę,  powołaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin, Kapitułę Nagrody Wolontariatu.

Wniosek oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do Kapituły Nagrody Wolontariatu znajduje się tutaj:  <Wniosek> <Oswiadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych>,  bądź można odebrać  osobiście w Referacie Społecznym i Promocji Urzędu Miasta i Gminy w Pelplinie. Wypełnione wnioski można złożyć w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Pelplin pl. Grunwaldzki 4 lub wysłać pocztą elektroniczną na adres promocja@pelplin.pl. Wnioski mogą być składane anonimowo, muszą jednak zawierać uzasadnienie kandydatury.

Zachęcamy do zapoznania się z Laureatami ubiegłorocznych edycji Nagród Wolontariatu <tutaj>