Zapraszamy do udziału w akcji „Weekend za pół ceny”

Dodano przez Redaktor, 26 lutego 2016 w Będzie się działo, Ogólne, Ogłoszenia
0

Pelplin w tym roku po raz pierwszy weźmie udział w akcji „Weekend za pół ceny – rozsmakuj się w metropolii”. Zachęcamy chętnych przedsiębiorców z terenu naszego miasta i gminy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Akcja otwarta jest dla wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne i turystyczne oraz są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług w weekend 9-10 kwietnia 2016 r. o 50%.

Inicjatywa ta ma na celu zachęcić mieszkańców naszej gminy oraz przyjezdnych do zapoznania się i skorzystania z lokalnej oferty gastronomicznej, hotelarskiej, kulturalnej, turystycznej, kosmetycznej itp., a także promocję Pelplina i jego walorów.

 Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w akcji „Weekend za pół ceny – rozsmakuj się w metropolii” proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie deklaracji udziału, którą należy dostarczyć osobiście do Referatu Społecznego i Promocji Urzędu Miasta i Gminy Pelplin lub drogą mailową: promocja@pelplin.pl Tylko zgłoszone podmioty mają prawo brać udział w akcji.

Swój udział w akcji przedsiębiorcy mogą deklarować do dnia 18 marca 2016 r.

Wszelkie pytania związane z akcja proszę kierować do Referatu Społecznego i Promocji Urzędu Miasta i Gminy Pelplin pod nr tel.: 58 536 12 61-63 wew. lub droga mailową: promocja@pelplin.pl

 Załączniki do pobrania: