XV Gminny Turniej Piłki Nożnej Klas I-III

Dodano przez Redaktor, 22 czerwca 2017 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport
0
W dniu 13 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej w Małych Walichnowach odbył się XV Gminny Turniej Piłki Nożnej Klas I-III (rocznik 2007 i mł.). Do rywalizacji systemem „każda z każdą” przystąpiły cztery drużyny.
Najlepsi okazali się chłopcy z ZS 2 w Pelplinie, którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki i tak jak rok i dwa lata wcześniej stanęli na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce przypadło reprezentantom ZKiW w Rudnie a podium uzupełnili gospodarze z SP w Małych Walichnowach. Na czwartej pozycji zmagania ukończyli uczniowie z ZKiW w Kulicach.
Podczas zakończenia turnieju nagrody jego uczestnikom wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Pan Patryk Demski oraz Dyrektor SP w Małych Walichnowach Pani Blandyna Stefańska. Trzy czołowe ekipy nagrodzono pucharami i medalami. Przyznano również trzy wyróżnienia indywidualne: najlepszym bramkarzem turnieju został Kamil Śledź z Rudna, królem strzelców z 8 bramkami na koncie Filip Trochowski z „Dwójki” (podobnie jak rok wcześniej) natomiast najlepszym zawodnikiem uznano Michała Migusa z Małych Walichnów. Cała trójka otrzymała pamiątkowe statuetki.
Fundatorem wszystkich nagród był UMiG w Pelplinie natomiast głównym organizatorem imprezy Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach.
Poniżej w załączniku tradycyjnie przedstawiamy szczegółowy przebieg rywalizacji, tabele oraz składy poszczególnych zespołów.