Wyniki XX Biegu Cysterskiego

Dodano przez Redaktor, 22 września 2014 w Ogólne, Sport
0

W dniu 20 września w okolicach Bazyliki Katedralnej w Pelplinie odbył się XX Bieg Cysterski. Patronem biegu był Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch. Biegi odbyły się w 6 kategoriach (ponad 200 uczestników). Poniżej oficjalne wyniki:

Kategoria przedszkolaki (chłopcy):

  1. Cezary Pielecki
  2. Jan Żabiński
  3. Szymon Rogowski
  4. Jakub Schmidt
  5. Oliwier Łobocki
  6. Filip Wągiel

Kategoria przedszkolaki (dziewczęta):

  1. Marianna Pauch
  2. Weronika Jaśniewska
  3. Magdalena Szymańska
  4. Dominika Wolska

Kategoria – rocznik 2007-2006 (dziewczęta):

  1. Ines Ben Ameur – ZKiW w Kulicach
  2. Julia Wysocka – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  3. Nikola Draszanowska – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  4. Natalia Jaśniewska – ZS nr 2 w Pelplinie
  5. Jagoda Choińska – ZKiW w Kulicach
  6. Martyna Rogowska – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2007-2006 (chłopcy):

  1. Dominik Nagórski – ZS nr 2 w Pelplinie
  2. Dawid Cetera – SP nr 7 w Tczewie
  3. Oliwier Pestka – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  4. Michał Owsiak – ZS nr 2 w Pelplinie
  5. Nikodem Góra – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  6. Antoni Kosiński – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2005-2004 (dziewczęta):

  1. Wiktoria Bukowska – ZS nr 2 w Pelplinie
  2. Weronika Szumila – Unisław
  3. Jadwiga Leszman – ZS nr 2 w Pelplinie
  4. Karolina Majcherczyk – ZS nr 2 w Pelplinie
  5. Martyna Flisikowska – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  6. Klaudia Bednarek – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2005-2004 (chłopcy):

  1. Klaudiusz Nagórski – ZS nr 2 w Pelplinie
  2. Szymon Trochowski – ZS nr 2 w Pelplinie
  3. Adrian Wicenbach – ZS nr 2 w Pelplinie
  4. Miłosz Kamrowski – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  5. Alan Trochowski – ZS nr 2 w Pelplinie
  6. Jakub Krzyżyński – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2003-2002 (dziewczęta):

  1. Klaudia Jaśniewska – ZS nr 2 w Pelplinie
  2. Wiktoria Kropisz – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  3. Magdalena Faculak – ZS nr 2 w Pelplinie
  4. Kamila Rychert – ZKiW w Rajkowach
  5. Agata Czajkowska – ZS nr 2 w Pelplinie
  6. Zuzanna Jabłonka – ZKiW nr 1 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2003-2002 (chłopcy):

  1. Damian Rzeniecki – SP nr 7 w Tczewie
  2. Dawid Zieliński – ZS nr 2 w Pelplinie
  3. Jakub Strzelczyk – ZS nr 2 w Pelplinie
  4. Oskar Jakubczak – ZS nr 2 w Pelplinie
  5. Mateusz Kleina – ZKiW w Rajkowach
  6. Emil Chyła – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2001-1999 (dziewczęta):

  1. Natalia Kerschnik – Gimnazjum w Grzybnie
  2. Klaudia Freda – ZKiW nr 1 w Pelplinie
  3. Wiktoria Rąbała – ZS nr 2 w Pelplinie
  4. Marta Okęcka – ZS nr 2 w Pelplinie
  5. Weronika Łobocka – ZS nr 2 w Pelplinie
  6. Marta Szymańska – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2001-1999 (chłopcy):

  1. Daniel Jaśniewski – ZS nr 2 w Pelplinie
  2. Piotr Jaworski – ZS nr 2 w Pelplinie
  3. Szymon Dzienisz – ZKiW w Rajkowach
  4. Dawid Gajkowski – ZS nr 2 w Pelplinie
  5. Patryk Łobocki – ZS nr 2 w Pelplinie
  6. Krzysztof Rogowski – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria OPEN – kobiety:

  1. Magdalena Labon – Kościelna Jania
  2. Iwona Wszelak – Kulice
  3. Jagoda Wolska – Pelplin

Kategoria OPEN – mężczyźni:

  1. Patryk Sowiński – Tczew
  2. Krzysztof Pawłowski – Tczew
  3. Łukasz Babiński – Pelplin
  4. Michał Jaśniewski – Pelplin
  5. Mateusz John – Tczew
  6. Dawid Grucza – Pelplin

    Wyniki XX Biegu Cysterskiego