Wyniki XV Biegu Papieskiego

Dodano przez Redaktor, 10 czerwca 2014 w Ogólne, Sport
1

W dniu 07 czerwca 2014 roku (sobota) w okolicach Targowiska Miejskiego w Pelplinie odbył się XV Bieg Papieski. Patronat honorowym nad powyższą imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch.

W biegu wystartowało około 200 uczestników, zarówno sportowców z Miasta i Gminy Pelplin, jak również innych miejscowości województwa pomorskiego.  Puchary (12), medale (około 36), dyplomy (58) i nagrody (36) wręczono w 12 kategoriach wiekowych, w tym w  kategorii OPEN.

Oficjalne wyniki XV Biegu Papieskiego  miejsca 1-3:
Kategoria Przedszkolaki – dziewczęta:
1.    Natalia Jaśniewska – Przedszkole nr 1 w Pelplinie
2.    Karolina Gierszewska – Przedszkole w Lignowach Szlacheckich
3.    Natalia Serkowska

Kategoria Przedszkolaki – chłopcy:
1.    Bartosz Iwański
2.    Mateusz Floryn – Przedszkole nr 2 w Pelplinie
3.    Igor Hasa – Przedszkole nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2006-2005 (Klasy 1-2 Szkoły Podstawowej) – dziewczęta:
1.    Aurelia Begier – SP w Małych Walichnowach
2.    Kornelia Jarczewska – SP w Małych Walichnowach
3.    Weronika Majcherczyk – ZKiW w Rudnie

Kategoria – rocznik 2006-2005 (Klasy 1-2 Szkoły Podstawowej) – chłopcy:
1.    Stanisław Rzeszotek – SP w Małych Walichnowach
2.    Filip Sadłowski – SP w Małych Walichnowach
3.    Wiktor Smoczyński – ZKiW w Rudnie

Kategoria – rocznik 2004-2003 (Klasy 3-4 Szkoły Podstawowej) – dziewczęta:
1.    Adrianna Śledź – ZKiW nr 1 w Pelplinie
2.    Julia Werenczak – ZKiW nr 1 w Pelplinie
3.    Klaudia Jaworka – ZKiW nr 1 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2004-2003 (Klasy 3-4 Szkoły Podstawowej) – chłopcy:
1.    Szymon Kamrowski – ZKiW nr 1 w Pelplinie
2.    Klaudiusz Nagórski – ZS nr 2 w Pelplinie
3.    Aleksander Worzała – ZKiW nr 1 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2002-2001 (Klasy 5-6 Szkoły Podstawowej) – dziewczęta:
1.    Wiktoria Rąbała – ZS nr 2 w Pelplinie
2.    Klaudia Jaśniewska – ZS nr 2 w Pelplinie
3.    Weronika Łobocka – ZS nr 2 w Pelplinie
4.    Marta Okęcka – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2002-2001 (Klasy 5-6 Szkoły Podstawowej) – chłopcy:
1.    Paweł Folta – Malbork
2.    Seweryn Markowski – ZKiW w Kulicach
3.    Szymon Jędrzejewski – ZKiW nr 1 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2000-1998 (Klasy 1-3 Gimnazjum) – dziewczęta:
1.    Agata Marcinkiewicz – ZKiW w Rudnie
2.    Oliwia Tarnosch – ZKiW w Rudnie
3.    Eleonora Małachowska – ZS nr 2 w Pelplinie

Kategoria – rocznik 2000-1998 (Klasy 1-3 Gimnazjum) – chłopcy:
1.    Daniel Jaśniewski – ZS nr 2 w Pelplinie
2.    Aleksy Poklękowski – ZKiW nr 1 w Pelplinie
3.    Sylwester Stalmoski – ZKiW w Rudnie

Kategoria – rocznik 1997 i st. (OPEN) – kobiety:
1.    Magdalena Labon – Kościelna Jania
2.    Joanna Ścisłowska – Pelplin, Sambor Tczew
3.    Iwona Wszelak – Kulice

Kategoria – rocznik 1997 i st. (OPEN) – mężczyźni:
1.    Krzysztof Pawłowski – Kulice
2.    Dominik Ścisłowki – Sambor Tczew
3.    Łukasz Babiński – Pelplin, KKB Starogard Gdański

Wyniki XV Biegu Papieskiego.