Wyniki Biegu Papieskiego

Dodano przez Redaktor, 8 czerwca 2016 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport, Szkoły
0

W dniu 5 czerwca 2016 roku w Pelplinie odbył się Bieg Papieski z PGE Energią Odnawialną.  Około godz. 9:00 na Stadionie Miejskim odbyły się start biegu głównego (dystans – 10 km), zaś o godz. 10.40 rozpoczęto biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.
Przy pięknej letniej pogodzie i fantastycznej frekwencji, na starcie stanęli Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Patryk Demski, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin Dariusz Górski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Pelplinie Mirosław Chyła, wielu biegaczy zawodowców i amatorów oraz całe rodziny.

Podsumowując w biegu głównym wystartowało 229 uczestników. W pięknej atmosferze i duchu fair-play wszyscy ukończyli bieg, a poziom sportowy poszczególnych zawodników zaskoczył organizatorów. W załącznikach wyniki poszczególnych biegów towarzyszących i biegu głównego. Serdecznie gratulujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.

Organizatorzy serdecznie dziękują KS Centrum Pelplin, członkom KLUBU AKTYWNEGO PELPLINIAKA, Strażakom z OSP Pelplin, Pelplińskiej Policji, Strażnikom Miejskim, wszystkim wolontariuszom, firmie Pelkom, Fotografom, Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Pelplinie, naszym rodzinom i bliskim za to, że poświecili swój wolny czas i zaangażowali się w pomoc w organizacji naszego biegu. słowo podziękowania kierujemy również do naszych lokalnych przedsiębiorców, którzy przekazali nagrody rozlosowane na zakończenie Biegu Papieskiego.

Podziękowania należą się także wolontariuszom oraz sponsorom – PGE Enerdze Odnawialanej, Tadeuszowi Decka, Tomaszowi Zaborowskiemu – Automobilne Centrum, Marcinowi Rąbale, Leszekowi Melerowi – „MELER”, Wydawnictwu Bernardinum, a także firmie Nata, firmie Gecko Net oraz Domowi Pomocy Społecznej w Pelplinie, Bankowi Zachodniemu WBK Grupa Santander.

WYNIKI:

WYNIKI – DZIECIĘCE

WYNIKI – BIEG GŁÓWNY

 Zapraszamy również do odwiedzenia profilu na facebooku: BiegPapieski

Fotorelacja: