Akcja charytatywna dla Oleczka

Olek Lewandowski z Czarnej Wody, którego ciało z każdym dniem słabnie i jest pokonywane przez rdzeniowy zanik mięśni (SMA) potrzebuje naszej pomocy, aby podjąć jedyne skuteczne leczenie w walce z tą chorobą - terapię genową, której koszt jest wręcz niewyobrażalny, a czasu coraz mniej.

26 września 2020 roku odbędzie się w Pelplinie akcja charytatywna dla Oleczka.

od godziny 11:00 spotkamy się z Państwem na Targowisku Miejskim.

o godzinie 15:00 odbędzie się piknik charytatywny na placu przed Halą Sportową przy ZKiW Nr 1 w Pelplinie z wieloma atrakcjami:
- Dla Oleczka i wszystkich zebranych zagra Greg Piskorski: multiinstrumentalista i profesjonalny wokalista. Uczestnik programu Mam Talent, ale i innych bardziej prestiżowych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Ten młody muzyk, upodobał sobie najbardziej: skrzypce i instrumenty klawiszowe. Grzegorz, grając na koncertach z czołowymi polskimi, a także zagranicznymi muzykami, wzbogacił się w bardzo duże doświadczenie sceniczne, co spowodowało, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Człowiek o ogromnej charyzmie, który wprowadzi słuchacza w zachwyt, a także pokaże, że skrzypce to instrument nie tylko nadający się do muzyki klasycznej, ale i współczesnej. Temperatura głosu podczas jego śpiewu daje zarówno energię podczas żywych utworów ale także ukojenie zawarte w utworach spokojnych.
Ochotnicza Straż Pożarna z Pelplina zaprezentuje samochód ratownictwa drogowego, samochód gaśniczy, podnośnik ( w tym roku zmodernizowany ). Strażacy będą odpowiadali na pytania zainteresowanych sprzętem. Wszystkie skrytki w samochodach będą otwarte co umożliwi obejrzenie sprzętu. Mamy też możliwość zaprezentowania Żuka, którym kiedyś strażacy jeździli do pożarów.
Stowarzyszenie Dziedzictwo historyczne Pomorza zorganizuje przejażdżki starym wojskowym samochodem GAZ 69 M rodem z filmu Czterech pancernych. Będzie  można również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w samochodzie w wojskowym hełmie lub czapce. Dla wszystkich najmłodszych słodycze z kosza. Dla najbardziej aktywnych  drobne upominki. W trakcie zabawy krótka nauka posługiwania się wykrywaczem metali.
patrol drogowy z firmy  INTERTOLL Polska – Autostrada A1 wraz samochodem patrolowym przypomni zasady ruchu drogowego jak bezpiecznie zachowywać się na drodze w codziennym życiu, oraz zasady zachowania i poruszania się na Autostradzie podczas awarii samochodu lub kolizji.

Ponadto:
- sklepik Oleczka
- licytacje
- swojskie ciasto od KGW z gminy Pelplin
- pyszna kiełbaska z grilla od ST RĄBAŁA Sp. z o.o.
- wata cukrowa
- popcorn

Link do zbiórki:
siepomaga.pl/olus-sma

Link do strony na FB:
https://www.facebook.com/OleczekPokonaSMA/

Walczymy o zdrowie i życie Oleczka!

Plakat informacyjny

Drukuj Pobierz PDF

events.label.seeMore

Powrót do góry