Jubileuszowy Turniej Pelplin Open

W miniony weekend  UKS Gminy Pelplin "Tenisista" Rudno zorganizował już XX Turniej Tenisa Stołowego pod nazwą Pelplin Open. Nasz jubileuszowy turniej został rozegrany w wersji regionalnej i międzynarodowej. Zawody cieszyły się znacznym zainteresowaniem. Przybyło na nie 82 osoby z Gdańska, Elbląga, Kwidzyna, Starogardu, Tczewa, Gniewa, Rudna, Subków i liczna grupa z Kaliningradu. Turniej regionalny rozgrywany był pod dyktando zawodników z Rudna.

W kategorii open zwyciężyła Kamila Rybarska przed Damianem Górskim i Wojciechem Gerowskim.

W kategorii kadet kolejność była następująca:Małgorzata Duszyńska, Damian Gdaniec, Mateusz Rybarski. Wśród młodzików na podium stanęli: Oliwier Lewandowski, Julia Ochenkowska, Martyna Mrozińska. Medalami nagrodzono również młodych zawodników w kategorii żak: Krzysztofa Jasnocha, Kacpra Manikowskiego i Natalię Duszyńską.

Poza medalami, wymienieni powyżej jak i w turnieju międzynarodowym zawodnicy otrzymali upominki i nagrody od Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin.

Poniżej prezentujemy fotokronikę z Turnieju Międzynarodowego, w którym wysoki poziom zaprezentowali zawodnicy z Kaliningradu.Dwoje zawodników znajdują się w pierwszej dziesiątce Federacji Tenisa Stołowego Rosji.

Wyświetlono: 228

Drukuj Pobierz PDF

Mogą Cię również zainteresować

Powrót do góry