Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej  na spotkania w ramach tegorocznej odsłony „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

Hasłem przewodnim tej edycji jest „Pracuję i zatrudniam leganie”. W ramach akcji od 23 do 27 września na terenie całej Polski będą się odbywały szkolenia i seminaria oraz spotkania z ekspertami urzędów skarbowych, a także przedstawicielami ZUS i urzędów pracy.

Na przedsiębiorców z Tczewa i okolic czekają ciekawe, bezpłatne seminaria. Zapraszamy na nie 26 września do Inspektoratu ZUS w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55. O godzinie 9.00 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład Pracuję legalnie. Seminarium Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia rozpocznie się natomiast o 11.30. Będzie ono poświęcone m.in. rodzajom świadczeń w zależności od formy zatrudnienia i ubezpieczenia czy też prawu do świadczeń w przypadku korzystania z ulg w opłacaniu składek.

Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: alicja.diller@zus.pl (w treści wiadomości prosimy o wskazanie wybranego seminarium, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail). Liczba miejsc na seminariach jest ograniczona.

Wyświetlono: 218

Drukuj Pobierz PDF

Mogą Cię również zainteresować

Powrót do góry