„Spisz się, jak na rolnika przystało!”

Rolniku spisz się już dzisiaj, nie czekaj do ostatniej chwili. Przypominamy, że Powszechny Spis Rolny zakończy się wraz z końcem listopada 2020 roku.

Na dzień 17 października 2020 r. ze swojego ustawowego obowiązku wywiązało się 255 gospodarstw z terenu Gminy Pelplin. Nadal pozostaje 40 gospodarstw do spisania.

Do rolników, którzy nie dokonali jeszcze spisu zostały wysłane pisma informacyjne i przypominające o spisie. Z uwagi na panującą epidemię Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin zwraca się z prośbą do rolników, którzy jeszcze nie dokonali spisu o podjęcie kontaktu z rachmistrzem.

Rachmistrzem działającymi na terenie Gminy Pelplin jest Pani Maria Kleinszmidt tel. 571-505-528.

 Jeżeli respondent ze względu na sytuację epidemiczną wyraża obawę przed bezpośrednim kontaktem, powinien podać rachmistrzowi numer telefonu i termin, w którym można przeprowadzić z nim wywiad przez telefon.

Ponadto w budynku Urzędu Miasta i Gminy Pelplin zostało przygotowane stanowisko komputerowe z łączem internetowym udostępnione dla mieszkańców naszej gminy w celu dokonania samopspisu, za pośrednictwem aplikacji dostępnej pod adresem https://psr2020.spis.gov.pl.

Przypominamy, że spis obowiązuje do 30 listopada 2020 r. Niewypełnienie ustawowego obowiązku dokonania spisu może skutkować nałożeniem kary grzywny określonej w ustawie o statystyce publicznej.

Wyświetlono: 88

Drukuj Pobierz PDF

Mogą Cię również zainteresować

Powrót do góry