Wsparcie na starcie - zostań przedsiębiorcą

Informujemy, że wydłużony został termin składania wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Wsparcie na starcie – zostań przedsiębiorcą”. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami konkursu i przeanalizowania możliwości uzyskania sfinansowania rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Stowarzyszenie Kolory Życia zaprasza osoby powyżej 30 roku życia, pozostające bez pracy do udziału w projekcie dofinansowanym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego     na lata

2014-2020 - „Wsparcie na starcie - zostań przedsiębiorcą”.

Projekt ukierunkowany jest na utworzenie oraz zapewnienie trwałości nowo utworzonych mikroprzedsiębiorstw, realizowany w postaci kompleksowego wsparcia związanego z rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Etapy i formy wsparcia:

-        diagnoza doradcy zawodowego;

-        ocena złożonego wniosku wraz z biznesplanem;

-        wsparcie szkoleniowe indywidualne i grupowe przed założeniem działalności realizowane w oparciu o analizę umiejętności, doświadczenia, predyspozycji i cechy danego uczestnika;

-        wsparcie dotacyjne stawka jednostkowa- 23050 zł;

-        wsparcie pomostowe finansowe- do 12 m- cy w kwocie max. 2600 zł .

 


Szczegółowe informacje na temat projektu znajdą Państwo na stronie internetowej: www.koloryzycia.tczew.pl lub pod nr tel. 721-995-900.