Fotowoltaika w Rajkowach

Kociewska Spółdzielnia Socjalna zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców wsi Rajkowy zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych dla swoich gospodarstw domowych.

Podczas spotkania zostaną omówione korzyści płynące z montażu technologii fotowoltaicznej, sposoby jej finansowania, zasady dofinansowania oraz zagadnienia techniczne dotyczące samej instalacji.
Kociewska Spółdzielnia Socjalna jest lokalnym i godnym zaufania samorządowym przedsiębiorstwem społecznym z Pelplina, który pragnie swoim działaniem propagować odnawialne źródła energii.
Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która zwróci się już w przeciągu pięciu lat, a dzięki dofinansowaniu z programu "Mój prąd" możecie Państwo zaoszczędzić 5.000,00 zł już na samym początku.
Kociewska Spółdzielnia Socjalna zapewnia kompleksową obsługę, która zawiera bezpłatny audyt oraz wycenę, sprzedaż i montaż instalacji, a także pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz uzyskaniu dofinansowania. Korzystając z usług spółdzielni macie Państwo pewność jakości oraz bezpieczeństwa instalacji, którą zapewnia 25-letnia gwarancja na jej wydajność.System może być sfinansowany kredytem, a rata ta jest bliska kwocie, jaką trzeba zapłacić za rachunek tradycyjnemu dostawcy za prąd. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu. Stopa zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejsza niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat.
Fotowoltaika nie jest już niedostępną technologią jutra. Jest technologią teraźniejszości patrzącej z nadzieją w przyszłość. Zapraszamy do kontaktu!

www.kociewskaspoldzielnia.pl

Wyświetlono: 212

Drukuj Pobierz PDF

Mogą Cię również zainteresować

Powrót do góry