VI Powiatowa Gala Wolontariatu 2014

Dodano przez Redaktor, 25 listopada 2014 w NGO, Ogólne
0

Fundacja Centrum Wolontariatu w Tczewie ogłasza nabór nominacji osób, grup, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną. Nagrody w aż 6 kategoriach zostaną wręczone podczas VI Powiatowej Gali Wolontariatu 2014.

Powiatowa Gala Wolontariatu jest bardzo ważnym wydarzeniem, które pokazuje jak ważną rolę pełni wolontariat, szczególnie w życiu młodych ludzi. Ponadto pozwala docenić najaktywniejszych, nie tylko wolontariuszy, ale także organizacje, instytucje oraz przedsiębiorstwa wspomagające organizację inicjatyw społecznych i działające na rzecz dobra wspólnego.

W tym roku nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

1. Wolontariusz Roku
2. Grupa Wolontariuszy
3. Inicjatywa społeczna Roku
4. Organizacja/Instytucja przyjazna wolontariuszom
5. Firma przyjazna społeczności lokalnej
6. Animator roku

Szczegóły dot.zgłaszania kandydatur <tutaj>

W tym roku Powiatowa Gala Wolontariatu odbędzie się 05 grudnia (piątek) w Subkowach. Informujemy, że dla wolontariuszy z miasta i gminy Pelplin, którzy chcieliby wziąć udział w Powiatowej Gali zapewniony zostanie transport na miejsce VI Powiatowej Gali Wolontariatu. Wystarczy wysłać do dnia 02.12.2014 r. zgłoszenie na adres ngo@pelplin.pl z podaniem liczby osób, które skorzystają z transportu.