Unihokiej chłopców – Igrzyska Gminne Małe Walichnowy

Dodano przez Redaktor, 27 października 2015 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport, Szkoły
0

XVIII Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców Małe Walichnowy – 22.10.2015r.

 Wyniki spotkań

 

ZKiW Rudno                   -       ZS 2 Pelplin                    3 : 0

Jeremiasz Markiewicz – 1
Oskar Cybulski – 1
Jakub Nowopolski – 1

SP Walichnowy               -       ZKiW Kulice                  13 : 0

Igor Tomczyński – 3
Maciej Konzorski – 1
Błażej Seidowski – 4
Kamil Giemza – 1
Stanisław Rzeszotek – 2
Patryk Bryska – 2

ZKiW Rudno                   -       ZKiW 1 Pelplin                9 : 2

Jeremiasz Markiewicz – 7                 Szymon Wielczyk – 1
Filip Glienke – 1                               Kacper Szatkowski – 1
Oskar Cybulski – 1

SP Walichnowy               -       ZS 2 Pelplin                    8 : 1

Igor Tomczyński – 1                         Klaudiusz Nagórski – 1
Paweł Gębczyk – 1
Maciej Konzorski – 1
Błażej Seidowski – 1
Patryk Bryska – 1
Kamil Giemza – 3

ZKiW Kulice                    -       ZKiW 1 Pelplin                0 : 3
Marcel Sroka – 2
Szymon Kamrowski – 1

SP Walichnowy               -       ZKiW Rudno                     7 : 0
Błażej Seidowski – 3
Igor Tomczyński – 1
Patryk Bryska – 2
Kamil Giemza – 1

ZKiW Kulice                   -       ZS 2 Pelplin                     1 : 0

Filip Bławat – 1

SP Walichnowy                       -       ZKiW 1 Pelplin               12 : 0

Błażej Seidowski – 2
Igor Tomczyński– 3
Patryk Bryska – 3
Paweł  Małolepszy – 1
Kamil Giemza – 1
Maciej Konzorski – 1
Seweryn Gdaniec – 1

ZKiW Rudno                   -       ZKiW Kulice                    8 : 1

Jeremiasz Markiewicz – 1                 Igor Tomaszewski – 1
Filip Glienke – 1
Oskar Cybulski – 1
Jakub Nowopolski – 2
Łukasz Gierszewski – 3

ZS 2 Pelplin                    -       ZKiW 1 Pelplin                2 : 1

Klaudiusz Nagórski – 1                    Bartosz Stosik – 1
Kacper Dawicki – 1

 

Tabela końcowa turnieju

1. SP Walichnowy          8      40 : 1

2. ZKiW Rudno               6      20 : 10

3. ZKiW 1 Pelplin            2        6 : 23

4. ZS 2 Pelplin                2        3 : 13

5. ZKiW Kulice                2        2 : 24

O miejscach 3-5 decydowała tzw. „mała tabela” pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został  Błażej Seidowski (Walichnowy) – zdobył 10 bramek.

SP w Małych Walichnowach reprezentować będzie Gminę Pelplin na Igrzyskach Powiatowych, które odbędą się 28 października w Dąbrówce Tczewskiej.