Turniej tenisa stołowego Pelplin Open 2013 na półmetku

Dodano przez Administrator, 21 października 2013 w Ogólne, Sport
0

Turniej tenisa stołowego Pelplin Open 2013 o nagrody Burmistrza Pelplina osiągnął półmetek. Nie była to jedyna impreza z udziałem zawodników II ligi Masarnia Rąbała UKS I Pelplin.W miniony weekend drużyna rozegrała zaległe spotkanie z UKS „LIS” Sierakowice,które zakończyło się remisem 5:5 i uczestniczyła w I Grand Prix Polski Seniorów,Ostróda 2013.A piątkowy ,5 turniej Pelplin Open,okazał się udanym dla zawodników Mlexera Elbląg.Aż 4 zawodników znalazło się w pierwszej „10″,w której kolejność była następująca:

1.Dariusz Świder- Masarnia Rąbała.
2.Łukasz Dau- UKS Olimpia Gniew.
3.Sebastian Kurzeja- MTS Kwidzyn.
4.Wojciech Wlazło – Mlexer Elbląg.
5.Mariusz Tomczyk – UKS Olimpia Gniew
6.Andrzej Grzelak – Mlexer Elbląg.
7.Krystian Grzelak -MleXer Elbląg
8.Jacek Świtalski- Mlexer Elbląg.
9.Jerzy Graczkowski MTS Kwidzyn.
10.Waldemar Więckowski – MTS Kwidzyn.

Podsumowanie półmetka Pelplin Open pod względem rozgrywanych kategorii wiekowych dało następującą Kolejność:
1.kat.open:Dariusz Świder-Masarnia Rąbała,Krzysztof Wałdoch- Piekarnia Sambor,Paweł Manterys- Masarnia Rąbała.
2.kat.senior:Mateusz Wicenbach,Mariusz Tomczyk- Olimpia Gniew, Janusz Gerowski- Piekarnia Sambor.
3.kat junior:Mateusz Rychlicki – Piekarnia Sambor,Krystian Grzelak- Mlexer Elbląg, Jacek Świtalski- Mlexer Elbląg.
4.kat.kadet:Kamila Rybarska,Dominik Surma,Paweł Kreja wszyscy UKS Gminy Pelplin „Tenisista”Rudno.
5.kat.młodzik: Olszak Oskar i Skolimowska Sandra- UKS Gminy Pelplin „Tenisista” Rudno, Kacper Stankiewicz- Gniew.
6.kat.żak:Wiktoria Gerowska,Zuzanna Janakowska,Zuzanna Zelka wszystkie UKS Gminy Pelplin „Tenisista” Rudno.
7.kat.amator:Wojciech Gerowski,UKS miny Pelplin „Tenisista” Rudno,Marek Sierocki – DPS Rudno,Andrzej Skrobisz – UKS West Gardeja.

Na koniec prezentujemy punktację zespołową po 5 turniejach:
1.Masarnia Rąbała UKS I Pelplin- 789 pkt.
2.Piekarnia Sambor UKS II Pelplin- 629 pkt.
3.UKS Gminy Pelplin”Tenisista”I Rudno – 568 pkt.
4.MTS Kwidzyn – 522 pkt.
5.UKS Olimpia Gniew -5066 pkt.
6.UKS Gminy Pelplin „Tenisista” II Rudno – 506 pkt.

Kolejny,piątkowy, turniej odbędzie się tradycyjnie w sali gimnastycznej Z.K.i W.o godz.17.00.