ŚWIETNE WYNIKI LEKKOATLETÓW

Dodano przez Redaktor, 21 września 2017 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport
0

W dniu 19.09.2017 r. na boisku LA przy SP nr 4 w Tczewie rozegrano zawody lekkoatletycznego zakończenia sezonu. Naszą Gminę reprezentowała młodzież z Zespołu Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie oraz ze Szkoły Podstawowej nr 2. Zawody rozgrywane były w następujących konkurencjach:

-bieg na 100 metrów
-bieg na 80 metrów przez płotki (dziewczęta)
-bieg na 110 metrów przez płotki (chłopcy)
-bieg na 200 metrów przez płotki (chłopcy)
-bieg na 300 metrów
-bieg na 600 metrów (dziewczęta)
-bieg na 1000 metrów (chłopcy)
-skok w dal
-pchnięcie kulą
-rzut dyskiem
-rzut oszczepem
-rzut młotem

Poniżej podajemy rezultaty reprezentantów naszej Gminy:

DZIEWCZĘTA

Bieg na 100 metrów

Zuzanna Jabłonka (ZKiW nr 1) – 1 miejsce
Jadwiga Leszman (SP nr 2) – 4 miejsce
Karolina Majcherczyk (SP nr 2) – 6 miejsce

 

Bieg na 300 metrów

 Klaudia Jaworska (ZKiW nr 1) – 2 miejsce
Paulina Ellert (ZKiW nr 1) – 3 miejsce
Julia Noga (ZKiW nr 1) – 4 miejsce
Paulina Banasik (ZKiW nr 1) – 8 miejsce

Bieg na 600 metrów

Wiktoria Fasiczka (ZKiW nr 1) – 1 miejsce
Aleksandra Michna (ZKiW nr 1) – 2 miejsce
Nikola Kłodda (ZKiW nr 1) – 3 miejsce

Skok w dal

Zuzanna Jabłonka (ZKiW nr 1) – 2 miejsce
Klaudia Jaworska (ZKiW nr 1) – 3 miejsce
Karolina Majcherczyk (SP nr 2) – 5 miejsce
Jadwiga Leszman (SP nr 2) – 6 miejsce

Pchnięcie kulą

 Wiktoria Kropisz (ZKiW nr 1)  – 1 miejsce

Rzut oszczepem

Wiktoria Kropisz (ZKiW nr 1)  – 2 miejsce

CHŁOPCY

Bieg na 100 metrów

 Paweł Smreczak (SP nr 2) – 2 miejsce
Gracjan Braun (SP nr 2) – 11 miejsce
Bartosz Flisik (SP nr 2) – 12 miejsce

Bieg na 300 metrów

Paweł Smreczak (SP nr 2) – 1 miejsce
Bartosz Flisik (SP nr 2) – 3 miejsce

Bieg na 1000 metrów

 Jakub Greca (ZKiW nr 1)  – 1 miejsce
Miłosz Kamrowski (ZKiW nr 1)  – 2 miejsce
Klaudiusz Nagórski (SP nr 2) – 3 miejsce
Kacper Dawicki (SP nr 2) – 4 miejsce
Oskar Jakubczak (SP nr 2) – 6 miejsce

Skok w dal

Gracjan Braun (SP nr 2) – 4 miejsce

Pchnięcie kulą

Mateusz Dziel (SP nr 2) – 1 miejsce
Bartosz Flisik (SP nr 2) – 3 miejsce

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy wyników w tych zawodach oraz życzymy osiągania jeszcze lepszych rezultatów w przyszłości !

 

(Foto – Krzysztof Bielski)