Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – dla osób prowadzących własną działalność oraz rozpoczynających

Dodano przez Redaktor, 8 listopada 2016 w Będzie się działo, Biznes i Gospodarka, Kultura, Ogólne, Ogłoszenia, Wydarzenia
0

Noc porażek…

Noc porażek w Tczewie – wyjątkowe, biznesowe spotkanie dla przedsiębiorczych!

Każdy człowiek uczy się na błędach. Mądry – na cudzych.. Na spotkaniu FUN posłuchamy jakie błędy popełnili nasi goście i jak sobie z nimi poradzili.

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się 2 lata temu w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na ponad 100 miast w ponad 30 krajach całego świata. W Polsce obecna jest w Warszawie i w Trójmieście.

Pomysł na Noc Porażek powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu  oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają.  A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie „Nocy Porażek” (FuckUp Night) to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni.  Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu.

Uczmy się na błędach innych.

Nie może Cię zabraknąć!

Kiedy? 14 listopada 2016 godz. 18.00

Gdzie? Warsztatowa Cafe | ul. Warsztatowa 2, Tczew

WSTĘP WOLNY (rejestracja wymagana ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni) – tutaj dokonasz rejestracji: TUTAJ

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW.

Szczegółowe informacje o prelegentach znajdziecie tutaj: www.facebook.com

tydzien-przedsiebiorczosci-2016