Sportowy tydzień w Janiszewie

Dodano przez Redaktor, 2 września 2014 w Ogólne
0

W dniach 18-23 sierpnia 2014 r. Sołtys Janiszewa wraz z Radą Sołecką oraz KGW w Janiszewie zorganizowali tydzień sportowy dla mieszkańców sołectwa.

W poniedziałek 18.08.2014 r. odbył się przegląd artystyczny piosenek dla dzieci i młodzieży pt. „Artysta na scenie”.

Następnego dnia zorganizowane zostały warsztaty kulinarne dla dzieci, które odbywały się pod hasłem „Mała gospodyni cuda czyni”. Na zakończenie warsztatów można było skosztować  wypieków przygotowanych przez młode gospodynie.

W środę w godz. 12:00 – 15:00 odbywały się gry i zabawy zręcznościowe na świeżym powietrzu, które cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców sołectwa.

W czwartek 21 sierpnia 2014 r. zorganizowany został turniej tenisa stołowego dla młodzieży, natomiast w piątek dzieci mogły wziąć udział w konkursie pt. „Najpiękniejszy strój tego lata”, który zakończył się zabawą dyskotekową.

Zwieńczeniem tygodnia była sobota, która nazwana została Dniem Sportu. Tego dnia odbywały się różnorodne zawody sportowe dla dzieci i młodzieży, wręczono także nagrody zwycięzcom Turnieju tenisa stołowego, który rozegrany został w czwartek. W programie tego dnia znalazło się także przeciąganie liny dla dorosłych oraz pokaz tańca w wykonaniu pań z KGW w Janiszewie. Zabawa, która jednocześnie była symbolicznym  zakończeniem lata, odbywała się przy akompaniamencie zespołu muzycznego.