Spektakl teatralny „Jabberwocky”

Dodano przez Redaktor, 19 stycznia 2018 w Kultura, Ogólne, Ogłoszenia, Promocja
0

W niedzielę 21 stycznia godz. 17.00 serdecznie zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie młodzież i nauczycieli, mieszkańców miasta i gminy oraz gości na spektakl teatralny pt.: „Jabberwocky”. Przedstawienie zainspirowane filmem grupy Monty Pythona przygotowane zostało przez Zespół Teatralny NIEPOSPOLITE RUSZENIE z Tuchlina pod kierunkiem ks. Jarosława Dunajskiego.

Grupa teatralna z Tuchlina zagości w Pelplinie już po raz czwarty w ostatnich latach. Za każdym razem możemy oglądać doskonale przygotowane spektakle teatralne. Reżyser, pochodzący z Pelplina ks. Jarosław Dunajski, swoją pasją do sztuki, teatru, zaraża innych, zachęca do pracy, do twórczości. Młodzi aktorzy pod jego kierunkiem potrafią znakomicie zaprezentować się na scenie. Z pewnością warto to zobaczyć !

Wstęp wolny ! Mile widziane wolne datki .

Opis: Przenosimy się do średniowiecza; raz potwór goni nas, raz my potwora – konkretnie zaś główny bohater Denis oraz Czarny Rycerz. Mimo bajkowo brzmiącego opisu spektakl mogą oglądać dzieci, ale te poniżej 10. roku życia pod opieką rodziców; efekty audiowizualne mogą przyprawić o palpitację serca.