SOBOTA POD ZNAKIEM FITNESSU

Dodano przez Redaktor, 20 listopada 2017 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport
0

W sobotę 18 listopada odbył się maraton Fitness Day. Impreza składała się z czterech bloków, każdy prowadzony był przez innego instruktora. Prawie pięćdziesięciu uczestniczek i uczestników wydarzenia rozpoczęło zabawę od rozgrzewki prowadzonej przez Leszka Jasińskiego. Następnie miłośnicy fitnessu zgromadzeni na sali sportowej przy ulicy Starogardzkiej mieli okazję spróbować ćwiczeń na trampolinach prowadzonych przez Beatę Lipecką-Płocharską oraz Tabaty z Pauliną Zadurską. Na zakończenie zdecydowanie spokojniejsze zajęcia rozciągające i relaksujące przeprowadziła Katarzyna Bujanowska.

Wszyscy uczestnicy Fitness Day niezwykle zmęczeni ale zadowoleni opuszczali salę sportową po ponad 4 godzinach wspólnej zabawy. Organizatorzy przewidzieli również zajęcia dla najmłodszych, które prowadziła animatorka zabaw dla dzieci.

Organizatorzy dziękują Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Pelplinie, Panu Bogdanowi Truty, właścicielowi sieci sklepów „Harnaś” oraz spółce Pelkom za pomoc przy organizacji wydarzenia