„Sklep u Karola” dołączył do oferty Pelplińskiej Karty Dużej Rodziny

Dodano przez Redaktor, 2 listopada 2015 w Karta Dużej Rodziny, Ogólne, Ogłoszenia
0

Informujemy, że oferta naszych przedsiębiorców powiększyła się o BAR-Graf Marek Neumann Sklep „u  Karola” w Rożentalu z siedzibą przy ul. Kościuszki 96  83-130 Pelplin

OFERTA:

- 5% na wszystkie artykuły oprócz alkoholi i artykułów tytoniowych od zakupu powyżej 20,00 zł.

Ponadto sklep Kopmuterowy „PROCEK” Arkadiusz Zieliński poszerzył swoją ofertę:

OFERTA:

-10% na artykuły szkolne i biurowe

- 5% na AGD małe, akcesoria komputerowe i oświetlenie

Z okazji nadchodzących Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy tych przedsiębiorców którzy nie podpisali jeszcze porozumienia do inicjatywy przyłączenia się do „Pelplińskiej Karty Dużej Rodziny”. Jest to doskonały czas na wsparcie pelplińskich rodzin wielodzietnych, jednocześnie obdarowując dzieci tak dobrodusznym prezentem.

Przypominamy,że do Programu może przystąpić każda firma działająca na terenie Miasta i Gminy Pelplin w każdym momencie jego trwania. Firma uczestnicząca w programie udziela rabatów na swoje usługi i produkty, w zamian posługuje się specjalnym oznakowaniem, dzięki czemu zyskuje wizerunek przyjazny rodzinie. Wielkość rabatów, rodzaj ulg, promocji zależy od podmiotu je udzielającego.

Uprawnionych do posiadania Karty na terenie Miasta i Gminy Pelplin jest ponad 300 rodzin, zatem Firma uczestnicząca w Programie zyskuje grono potencjalnych klientów.

Co powinien zrobić przedsiębiorca, który chce przystąpić do Programu?

  • określić jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści może zaoferować rodzinom wielodzietnym.
  • zgłosić intencję przystąpienia do Programu wysyłając maila (sprawyspołeczne@pelplin.pl promocja@pelplin.pl  ) i określić zakres proponowanych zniżek.
  • podpisać porozumienie określające warunki współdziałania

Miasto zobowiązuje się do:

- opublikowania rodzaju i wysokości ulg i zniżek oraz znaków firmowych i danych teleadresowych Partnera (firmy) na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Pelplin,

- publikację w wydawnictwach promocyjnych Miasta oraz w ramach prowadzonych akcji promocyjnych,

Program „Pelplińska Karta Dużej Rodziny” pozwala na przystąpienie do niego podmiotów na zasadach suwerenności stron i partnerstwa.

Celem przystąpienia do Programu podmiot zainteresowany winien złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Pelplin, Deklarację Partnerstwa ( w załączniku).

Przystąpienie do Programu w charakterze partnera następuje na podstawie porozumienia zawartego z Gminą Pelplin

Podmioty, które przystąpią do Programu mogą posługiwać się spójną identyfikacją wizualną Programu, w szczególności w materiałach promocyjnych i reklamowych.

Każdy może zostać Świętym Mikołajem!