Organizatorzy zapraszają wystawców do rezerwacji miejsc.

Dodano przez Redaktor, 11 marca 2019 w Ogólne, Ogłoszenia
0
Poszukujemy Wystawców oferujących różnorodny asortyment związany tematycznie z przygotowaniami do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego – ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, produkty regionalne, miody i przetwory miodne, zioła i nalewki itp.
Kiermasz Wielkanocny „Niedziela Palmowa w dawnym klasztorze” – karta zgłoszeniowa Wystawcy 2019 - link do formularza <tutaj>
Formularz jest skierowany do Wystawców chcących zaprezentować swoje wyroby podczas kiermaszu towarzyszącemu wydarzeniu „Niedziela Palmowa w dawnym klasztorze”. Kiermasz odbywać się będzie w niedzielę 14 kwietnia w godz. 8:00-16:00. W tym roku wyjątkowo na świeżym powietrzu, przed katedrą i Collegium Marianum.

Ponadto zachęcamy Wystawców do włączenia się w organizację warsztatów dla dzieci, które odbywać się będą w czasie kiermaszu.

Organizator udostępnia wyłącznie miejsce wystawiennicze. Wyposażenie stoiska należy do Wystawcy.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w kiermaszu.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 kwietnia 2019 r. Tylko potwierdzone formularze upoważniają Państwa do udziału w kiermaszu jako Wystawca.

Szczegółowy program wydarzenia na stronie www.informacja.diecezja-pelplin.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować do Diecezjalnego Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie tel. 58 536 19 49 email: info@hotelpelplin.pl