MX Banda obchodziła pierwsze urodziny

Dodano przez Redaktor, 23 marca 2015 w Ogólne
0

21 marca 2015 roku MX Banda obchodziła swoje pierwsze urodziny. Dokładnie równy rok temu dwunastu chłopaków z pasją do motocrossu, postanowiło udać się do Krajowego Rejestru Sądowego i zarejstrować stowarzyszenie motocrossowe pod nazwą MX Banda (ciekawostka: z dniem dzisiejszym stowarzyszenie liczy 33 członków).

Z okazji pierwszego, oficjalnego roku istnienia grupy, odbyła się skromna uroczystość, na której pojawiły się władze Miasta i Gminy Pelplin z burmistrzem Patrykiem Demskim na czele. Nie zabrakło, również sołtysa wsi Rajkowy – Jana Krajnika.

Wraz z pierwszymi urodzinami chłopacy z MX Bandy oficjalnie przedstawili swoich nowych „bandziorów”: Grzegorza Cegłowskiego i Patryka Grocholewskiego. Ponadto pokazali zaprojektowaną przez samych siebie klubową koszulkę, którą mogli pozyskać dzięki pomocy finansowej swoich sponsorów, którzy zostali umieszczeni na koszulkach. Organizatorzy zadbali, także o to aby swoją unikatową z numerem 1 koszulkę posiadał sam burmistrz Patryk Demski.

Na sam koniec MX Banda ogromnie chce podziękować sołtysowi Janowi Krajnikowi za swój, jakże wielki wkład w pomoc przy budowie i wspieraniu naszej grupy poświęcając swój prywatny czas. Podziękowania również pragniemy złożyć wszystkim naszym sponsorom, którzy zaangażowali się w to aby nasza grupa istniała, są to: Ravenol, Tytan, AutoBroker-24, Auto-sprint, Malgo ubezpieczenia, M-serwis, Daniel Żugaj Fotografia, Auto-Myjnia SPA.

fot. Daniel Żugaj

(MX Banda)