Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym

Dodano przez Redaktor, 8 czerwca 2017 w Ogólne, Sport
0

04 czerwca 2017 roku w Hali Sportowej GOS Gniew odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dzieci czyli Skrzatów i Żaków. Organizatorem imprezy był UKS Gminy Pelplin „Tenisista” Rudno. Mistrzostwa Województwa odbywają się po rozegraniu 4 turniejów kwalifikacyjnych w hali MRKS Gdańsk i są praktycznie przeglądem możliwości najlepszych zawodniczek i zawodników  najmłodszych kategorii wiekowych. Poniżej prezentujemy kolejność odbytej rywalizacji w tym rezultaty zawodników „Tenisisty” Rudno oraz fotografie z medalistami gier pojedynczych i podwójnych.

Kategoria skrzatki:
1. Draws Anna-UKS „Lis” Sierakowice
2. Czajkowska Weronika- MTS Kwidzyn
3/4. Czaja Julia- MRKS Gdańsk
Białk Karolina- KS „Wicher” Wierzchucino
5. Stefaniak Aniela- MTS Kwidzyn

Gry podwójne:
1. Draws Anna(UKS „Lis” Sierakowice)-Czajkowska Weronika(MTS Kwidzyn)
2. Białk Karolina(KS „Wicher” Wierzchucino)-Stefaniak Amelia(MTS Kwidzyn)
3. Gerowska Olga(UKS „Tenisista” Rudno)-Czaja Julia(MRKS Gdańsk)

Kategoia skrzaci:
1. Michna Samuel- UKS „Lis” Sierakowice
2. Sękowski Piotr- GKTS Gdańsk
3/4.
Lewandowski Oliwier- UKS „Tenisista” Rudno
Mech Bartosz-UKS „Orlik” Gdynia
5/8.
Kaczorowski Leon- MTS Kwidzyn
Luchowski Hubert- UKS „Tenisista” Rudno
Rybarski Mateusz- UKS „Tenisista” Rudno
Głuszkiewicz Jan- MTS Kwidzyn

Gry podwójne:
1. Sękowski Piotr(GKTS Gdańsk),MIchna Samuel(UKS „Lis” Sierakowice)
2. Lewandowski Oliwier(UKS „Tenisista” Rudno), Mech Bartosz(UKS „Orlik” Gdynia)
3/4.  Głuszkiewicz Jan,Kaczorowski Leon- MTS Kwidzyn
Luchowski Hubert, Rybarski Mateusz- UKS „Tenisista” Rudno

Kategoria żaczki:
1. Walkusz Julia- UKS „Orlik” Gdynia
2.Guz Dominika- MTS Kwidzyn                                                                                                                                                   3/4.
Felskowska Agata-UKS „Remus” Miechucino
Wollschlaeger Liliana- GKTS Gdańsk
5/8.
Godlewska Paulina- MTS Kwidzyn
Zimnicka Marta- MRKS Gdańsk
Nurzyńska Małgorzata- GKTS Gdańsk
Draws Anna- UKS „Lis” Sierakowice
9.Felskowska Jagoda-UKS „Remus”Miechucino
10.Kowal Emilia- GKTS Gdańsk
11/12.
Cajkowska Weronika – MTS Kwidzyn
Dzierzgowska Emilia- GKTS Gdańsk
13/16.
Białk Karolina – KS „WIcher” Wierzchucino
Stefaniak Amelia- MTS Kwidzyn
Mrozińska Martyna- UKS „Tenisista” Rudno
Czaja Julia- MRKS Gdańsk
17/24.
Smela Barbara- MTS Kwidzyn
Ochenkowska Julia- UKS „Tenisista” Rudno

Gry podwójne:
1.Guz Dominika, Godlewska Paulina- MTS Kwidzyn
2.Zimnicka Marta (MRKS Gdańsk),Czajkowska Weronika(MTS Kwidzyn)
3/4.
Walkusz Julia(UKS „Orlik” Gdynia), Draws Anna(UKS „Lis” Sierakowice
Felskowska Agata, Felskowska Jagoda-UKS „Remus” Miechucino
5/8.
Smela Barbara(MTS Kwidzyn),Czaja Julia(MRKS Gdańsk)
Wollschlaeger Liliana(GKTS Gdańsk),Nurzyńska Małgorzata(GKTS Gdańsk)
Dzierzgowska Emilia, Kowal Emilia – GKTS Gdańsk
Stefaniak Amelia(MTS Kwidzyn),Białk Karolina(KS „Wicher” Wierzchucino)
9.Ochenkowska Julia, Mrozińska Martyna – UKS „Tenisista” Rudno

Kategoria żacy:
1.Formela Rafał-MRKS Gdańsk
2.Michna Samuel-UKS „Lis” Sierakowice
3/4.
Sękowski Jan-GKTS Gdańsk
Szornak Robert-ATS Rumia
9.Tarakan Miłosz-KS Beniaminek Starogard
10.Lewandowski Oliwier- UKS „Tenisista” Rudno
11/12
Niewiadomski Piotr-GKTS Gdańsk
Krzebietke Wiktor-UKS Remus Miechucino
13/16.
Krzepotka Jakub- UKS „Orlik” Gdynia
Kaczorowski Leon- MTS Kwidzyn
Mech Bartosz- UKS „Orlik” Gdynia
Gdaniec Damian- UKS „Tenisista” Rudno
17/24.
Luchowski Hubert-UKS „Tenisista” Rudno
Głuszkiewicz Jan-MTS Kwidzyn
Rybarski Mateusz- UKS „Tenisista” Rudno
Kowakczyk Jakub-MTS Kwidzyn
Stefaniak Mateusz- MTS Kwidzyn
Gutkowski Kacper- MTS Kwidzyn
Sabiszewski Kacper- MTS Kwidzyn

Gry podwójne:
1. Biernacki Piotr(PMDK Miastko), Michna Samuel(UKS „Lis” Sierakowice)
2. Sękowski Jan, Sękowski Piotr- GKTS Gdansk
3/4.
Szornak Robert(ATS Rumia),Niewiadomski Piotr(GKTS Gdańsk)
Tul Franciszek(MTS Kwidzyn), Krzepotka Jakub(UKS „Orlik” Gdynia)
5/8.
Kowalczyk Jakub,Stefaniak Mateusz-MTS Kwidzyn
Formela Rafał(MRKS Gdańsk), Białk Szymon(UKS „Orlik” Gdynia
Lewandowski Oliwier, Gdaniec Damian-UKS „Tenisista” Rudno
Kaczorowski Leon, Głuszkiewicz Jan-MTS Kwidzyn
9. Gutowski Kacper, Sabiszewski Kacper-MTS Kwidzyn