Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce – srebrny medal Daniela Jaśniewskiego

Dodano przez Redaktor, 1 października 2014 w Ogólne, Sport
0

W dniach 27-28.09.2014 r. w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce. Wspaniale spisał się w nich Daniel Jaśniewski, na co dzień reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”, który na swoim koronnym dystansie 1000 m. wśród najlepszych zawodników w kraju, zajął wyśmienite drugie miejsce!!! Daniel znalazł się wśród ośmiu reprezentantów województwa pomorskiego, którzy zdobyli medale w tych najważniejszych zawodach dla tej kategorii wiekowej. Daniel jak zwykle wspaniale rozegrał bieg pod względem taktycznym. Przez większą część dystansu trzymał się środka stawki. W odpowiednim momencie zaatakował i skutecznym finiszem wywalczył drugie miejsce.

Gratulujemy Danielowi tego wyśmienitego wyniku i liczymy na sukcesy w następnej kategorii wiekowej jaką jest junior młodszy.