Mistrzostwa MiG Pelplin – chłopcy z Małych Walichnów najlepsi!

Dodano przez Redaktor, 16 grudnia 2015 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport, Szkoły
0
W dniu 14 grudnia w hali ZKiW nr 1 w Pelplinie rozegrano Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy w halowej piłce nożnej szkół podstawowych. Najlepszą ekipą okazał się zespół z SP w Małych Walichnowach, który wygrał wszystkie mecze i jako Mistrz Gminy wystąpi w Mistrzostwach Powiatu. Chłopcy z Niziny Walichnowskiej w pierwszym meczu zwyciężyli 1:0 ZS nr 2 w Pelplinie a bramkę zdobył Maciej Konzorski. W drugim pojedynku po dwóch trafieniach Błażeja Seidowskiego oraz po jednym Igora Tomczyńskiego i Maćka walichnowianie ograli ZKiW w Rajkowach 4:0. W trzecim swoim pojedynku ograli ZKiW nr 1 Pelplin 3:0 – po jednym golu zaliczyli Maciej, Igor i Błażej. W ostatnim meczu – wygranym 4:0 z ZKiW z Rudna dwie bramki zdobył Igor a po jednej dorzucili Maciej i Patryk Bryska.
Ekipa z Małych Walichnów reprezentować będzie naszą gminę na Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 15 grudnia w Tczewie.
SP Małe Walichnowy : Bartosz Obremski – Igor Tomczyński, Kamil Giemza, Błażej Seidowski, Maciej Konzorski, Patryk Bryska, Paweł Małolepszy, Seweryn Gdaniec i Stanisław Rzeszotek.