Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego i Pelplin Open

Dodano przez Administrator, 12 listopada 2012 w Ogólne, Sport
0

11 listopada 2012 r. dla uczczenia Święta Odzyskania Niepodległości Polski, w Pelplinie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego.

W niedzielnej imprezie tenisowej wystąpiło 39 zaproszonych zawodników z Kaliningradu i 49 z Polski. W uroczystym zakończeniu udział wzięli zastępca Burmistrza Pelplina Tadeusz Błędzki oraz inspektor d/s sportu Tomasz Czerwiński.

Poniżej przedstawiamy najlepszych zawodników w poszczególnych grupach finałowych:
Finał A:
1.Jakub Perek-”Pogoń” Lębork
2.Adrian Dudkiewicz-Rąbała.Meler.UKS Pelplin,
3.Grzegorz Pietryka-Rąbała.Meler.UKS Pelplin.

Finał B:
1.Piotr Szurgot -”Agros” Subkowy,
2.Paweł Dau-UKS „Olimpia” Gniew.
3.Dyszer Filip-Gdańsk.

Finał C:
1.Witold Miklaszewski- Koźliny
2.Wiktor Nawrocki-”Lis”Sierakowice.
3.Mateusz Wozbanowicz-UKS Straszyn.

Finał D:
1.Krzysztof Wałdoch-UKS Gminy Pelplin.
2.Mateusz Rychlicki-UKS „Olimpia” Gniew.
3.Filip Sendłak-MRKS Gdańsk.

Finał E:
1.Michał Trzebiatowski-”Lis” Sierakowice.
2.Maria Kononowa-Kaliningrad.
3.Luiza Guszczina- Kaliningrad.

Finał F:
1.Władysław Poprocki- Kaliningrad.
2.Mateusz Wicenbach-UKS Gminy Pelplin.
3.Piotr Droszkowski-UKS „Olimpia”Gniew.

Rozegrano również 3 finały dla dzieci,w których odnotowano następujące kolejności.
Finał A:Kamil Dziadek -GKTS Gdańsk,2.Maja Miklaszewska-MRKS Gdańsk,3.Adam Dudzicz-MRKS
Gdansk.
Finał B:1.Juryj Szamanow-Kaliningrad,2.Julia Karabaszowa-Kaliingrad,3.szymon Szurgot-”Beniaminek: Starogard.
Finał C:1.Aleksandr Zwierow-Kaliningrad ,2.Andrej Jacyna-Kaliningrad,3.Arina Zabusowa-Kaliningrad

—————————————————————————
Turniej Regionalny,rozgrywany w Zespole Kształcenia i Wychowania Rudno:
I.Wyniki 10 turnieju
1.Paweł Manterys- Rąbała Meler UKS Pelplin
2.Filip Dering- UKS „Olimpia” Gniew
3.Paweł Dau- UKS „Olimpia”Gniew
4.Mariusz Tomczyk- SOSW Pelplin
5.Mateusz Rychlicki-UKS „Olimpia” Gniew
6.Janusz Gerowski- UKS Gminy Pelplin
7.Wojciech Gerowski- UKS Gminy Pelplin
8.Dominik Surma- UKS  -//-
9.Kamila Rybarska-    -//-
10.Filip Zelka- -//-
II.Punktacja drużynowa po 10 turniejach:
1.Rąbała.Meler.UKS Pelplin I-1537 pkt.
2.UKS Gminy Pelplin II-1342
3.UKS „Olimpia” Gniew
4.BS Pelplin-1249
5.Piekarnia Sambor-1021
6.Lignowy Szl.-1008
7.UKS Gminy Pelplin III-864
8.SOSW Pelplin-618
9.UKS Gminy Pelplin-608
III.Klasyfikacja indywidualna po 10 turniejach.
KAT.OPEN:Paweł Manterys(415pkt.),Mariusz Tomczyk(387),Paweł Dau(381).
KAT.SENIOR:Wojciech Gerowski(330),Filip Zelka(322),Janusz Gerowski(174).
KAT.JUNIOR:Mateusz Wicenbach(354),Mateusz Rychlicki(248),Patryk
Paradowski(243).
KAT.KADET:Dominik Surma(320),Damian Drążek(289),Paweł Kreja(254).
KAT.MŁODZIK:Oskar Olszak(272),Sebastian Lewandowski(215)Michał Goll(211).
KAT.DZIEWCZĘTA :Kamila Rybarska(320),Klaudia Grunau(293),Małgorzata
Sikorska(288).
KAT DZIECI:Zuzanna Zelka(253),Sandra Skolimowska(251),Zuzanna Janakowska(237)

Wszyscy w/w uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin Andrzeja Stanucha.

 

About the Author

AdministratorView all posts by Administrator