Laureaci plebiscytu samorządowego z powiatu tczewskiego nagrodzeni

Dodano przez Redaktor, 25 kwietnia 2014 w Ogólne, Urząd
1

24 kwietnia 2014 r. odbyła się gala wielkiego plebiscytu Samorządowiec Pomorza pod patronatem marszałka woj. pomorskiego Mieczysława Struka. W czwartek gospodarz regionu nagrodził laureatów plebiscytu ogłoszonego przez Dziennik Bałtycki. W każdej gminie powiatu tczewskiego wybrani zostali Radni na Medal. Zakończyło się także głosowanie na pomorskich wójtów, burmistrzów, starostów i prezydentów.

Na gali w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku pojawiło się wielu samorządów z całego Pomorza. Wśród nich byli także nagrodzeni z powiatu tczewskiego.

Statuetki i medale odebrali prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki, który zajął drugie miejsce wśród Prezydentów Pomorza oraz burmistrz Pelplina Andrzej Stanuch, który także uplasował się na drugiej pozycji, tyle, że w kategorii Burmistrzów Pomorza.

Nagrodzeni zostali także radni. Najlepszym w naszym powiecie został Ludwik Kiedrowski, w Tczewie Włodzimierz Mroczkowski, gminie Tczew Krystian Tafliński, w gminie Pelplin Anna Sobieralska, w gminie Subkowy Maria Lisewska, w gminie Morzeszczyn Feliks Poznański, a w gminie Gniew Irena Grabowska.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

(źródło: tczew.naszemiasto.pl)