KS Jedynka Decka Pelplin w finale Pucharu Polski PZKOSZ!

Dodano przez Redaktor, 29 grudnia 2015 w Będzie się działo, Kultura, Ogólne, Ogłoszenia, Wydarzenia
0

Wczoraj tj. 28.12.2015r. w dalekim Krakowie, KS Jedynka Decka Pelplin rozpoczęła zmagania o Puchar Polski w Koszykówce. W półfinałowym meczu, grając z Exact Systems Śląsk Wrocław, nasi sportowcy, z wynikiem 74:69, odnieśli zwycięstwo, i tym samym, zaklasyfikowali się do rozgrywek finałowych.

Dzięki temu, w dniu dzisiejszym tj. 29.12.2015 r.  o 18:30 KS Jedynka Decka Pelplin w meczu finałowym zmierzymy się z Jamalex Polonia 1912 Leszno.

Zespół z Leszna  (grupa D 2 ligi) to spore wyzwanie, bowiem ma na swoim koncie aż 12 zwycięstw, przez co przoduje na listach rankingowych. Zespół ten uchodzi za faworyta dzisiejszego pucharowego finału, co powinno nas skłonić do jeszcze większej mobilizacji w kibicowaniu naszej drużynie.

Bądźmy wsparciem dla naszych sportowców i wraz z kibicującym na krakowskich trybunach Burmistrzem Miasta i Gminy Pelplin Patrykiem Demskim, trzymajmy kciuki za kolejną wygraną!

Jednocześnie informujemy, iż przebieg rozgrywek można śledzić za pomocą kanału internetowego live video. Link do relacji na żywo: http://m.ustream.tv/channel/NEdp9pyNfEc

Let`s GO Pelplin!