Integracyjny Parafiadowy Turniej Tenisa Stołowego

Dodano przez Redaktor, 24 kwietnia 2018 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport
0

W sali gimnastycznej Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie rozegrano Integracyjny Parafiadowy Turniej Tenisa Stołowego.Na zaproszenie miejscowego UKS Gminy Pelplin ” Tenisista” zjawili się zawodnicy z Kwidzyna, Tychnów,Starogardu,Piaseczna i Gdańska.Celem imprezy była promocja 100-lecia odzyskania niepodległości,ruchu parafiadowego i integrowanie się zróżnicowanych wiekowo i środowiskowo uczestników. Zawody wyłoniły sześć trzyosobowych finalistów, którzy otrzymali pamiątkowe puchary,plakietki i nagrody rzeczowe.Zwycięzców przedstawiamy na opisanych poniżej fotografiach, począwszy od lewej strony.

1146.jpg

Martyna Mrozińska,Julia Ochenkowska,Nikola Cierpicka,Krzysztof Jasnoch,Kacper Mańkowski-Rudno,Damian Gdaniec-Piaseczno.

1147.jpg

Jakub Obuchowski-Kwidzyn,Kamila Rybarska,Wojciech Gerowski-Rudno,Karol Radzikowski-Tychnowy,Anna Szurgot-Starogard,Oliwier Lewandowski-Rudno

1148.jpg

Agata Kalkowska-Starogard,Małgorzata Duszyńska-Rudno,Anna Sękowska-Gdańsk,Tul Franciszek-Kwidzyn,Piotr Sękowski-Gdańsk,Tadeusz Banach-Starogard.

1149.jpg

Piotr Szurgot-Starogard,Jan Sękowski-Gdańsk,Fabian Peikowsk,Agata Szurgot-Starogard,Dariusz Radzikowski-Tychnowy,Filip Zelka-Rudno.

Dziękujemy Dyrekcji ZKiW w Rudnie za użyczenie sali a pracownikom za okazaną pomoc

Jan Juwa