Integracyjny Cykl Turniejów Minisiatkówki

Dodano przez Redaktor, 19 grudnia 2014 w Ogólne, Sport
1

W dniach 12.XI.2014 , 02.XII.2014 i 18.XII.2014 odbył się Integracyjny Cykl Turniejów Minisiatkówki Dziewcząt rocznika 2002 i młodszych, organizowany wspólnie przez Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie, Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie oraz Zespół Szkół w Morzeszczynie.

Do rywalizacji każda ze szkół wystawiła dwie czwórki (+rezerwowe). Pierwszy turniej odbył się w ZS nr 2, w którym zwycięską drużyną okazał być się I zespół gospodyń prowadzony przez Piotra Szuckiego. W drugim turnieju rozgrywanym na hali ZKiW nr 1 w Pelplinie najlepsze okazały się być dziewczęta z I zespołu Morzeszczyna pod opieką Marzeny Roik. Ostatni podsumowujący zmagania dziewcząt turniej odbył się w Morzeszczynie, tym razem górą okazał się być I zespół ZKiW nr 1 w Pelplinie prowadzony przez Karola Mrozka, któremu zajęcie w poprzednich dwóch turniejach drugich miejsc zagwarantowało końcowe zwycięstwo. Wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale, a trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary.

Serdecznie gratulujemy.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. I zespół „Jedynka” 16 pkt
2. I zespół Morzeszczyn 15 pkt
3. I zespół „Dwójka” 14 pkt
4. II zespół Morzeszczyn 8 pkt
5. II zespół „Jedynka” 5 pkt
5. II zespół ” Dwójka” 5 pkt

Organizatorzy bardzo dziękują Burmistrzowi Miasta i Gminy Pelplin za sfinansowanie przejazdu naszej młodzieży na turniej do Morzeszczyna.