Inauguracja sezonu letniego na skateparku

Dodano przez Administrator, 23 maja 2013 w Ogólne, Sport, Wydarzenia
0

W ostatni piątek o godz. 17.00. na skateparku w Rożentalu odbyły się zawody zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miejską. Impreza była inauguracją sezonu letniego na tym pięknym i bardzo często odwiedzanym przez młodzież obiekcie.

Do rywalizacji stanęło ośmiu zawodników z Pelplina, Tczewa i Starogardu Gdańskiego. Każdy z startujących zaprezentował się w dwóch konkurencjach: Best Trick na fan boksie i Test Trick na ławeczce. W każdej konkurencji zawodnicy mogli wykonać po 10 prób.

Po zaciętej rywalizacji odbywającej się przy aplauzach licznie zgromadzonej widowni sędziowie oceniający wykonywane ewolucje pierwsze miejsce przyznali Oskarowi Sikorskiemu z Pelplina. Tuż za nim na podium uplasował się Adam Wotkowski, a trzecie miejsce zajął Cezary Pichla.  Zwycięzcy otrzymali nagrody, które wręczyli Kornelia Weroniecka – Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej w Pelplinie oraz Dariusz Górski – opiekun Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Nagrody ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch.