II Turniej Orlika 2012 o Puchar Premiera Donalda Tuska

Dodano przez Administrator, 30 listopada 2011 w Ogólne, Sport
0

Na dużym boisku Orlika przy Zespole Szkół Nr2 odbyły się turnieje piłki nożnej w trzech kategoriach : chłopców 12-13 lat, dziewcząt 12-13 lat i chłopców 10-11 lat. W każdej kategorii wzięły udział cztery zespoły, które dobrały się samodzielnie i wymyśliły nazwę dla swojego zespołu.

Przed rozpoczęciem turniejów odbywało się losowanie i rozgrywki przeprowadzone były systemem gry: ”każdy z każdym”

Dn. 08.09.2011 r. chłopcy 12-13 lat – schemat rozgrywek i wyniki:
1. FC Jupiki 7:1 Summer Kids
2. LGFP 3:1 Wisełka Walichnowy
3. LGFP 9:0 Summer Kids
4. FC Jupiki 2:0 Wisełka Walichnowy
5. LGFP 5:1 FC Jupiki
6. Wisełka Walichnowy 9:1 Summer Kids

I m. LGFP – 9 pkt. ( 17:2),
II m. FC Jupiki – 6 pkt. ( 10:6)
III m. Wisełka Walichnowy – 3 pkt. ( 10:6)
IV m. Summer Kids – 0 pkt. ( 2:25)
Awans do kolejnej rundy rozgrywek wywalczyła drużyna „LGFP- Pelplin” w składzie:
Jakub Janka, Daniel Jaśniewski, Natan Rupa, Adrian Góralczyk, Krzysztof Baranowski,
Mateusz Balicki, Szymon Wysocki, Miłosz Rogaczewski.
Opiekun drużyny- Piotr Janka; Robert Mołodyński.

Dn.08.09.2011dziewczęta 12-13 lat- schemat rozgrywek i wyniki:
1. Wisełka Walichnowy 10:0 Mistrze
2. Smerfetki 15:0 Figthers
3. Smerfetki 7:0 Mistrze
4. Wisełka Walichnowy 11:1 Figthers
5. Smerfetki 1:7 Wisełka Walichnowy
6. Mistrze 0:1 Figthers

I m. Wisełka Walichnowy – 9 pkt. (28:2)
II m. Smerfetki – 6 pkt. (23:7)
III m. Figthers – 3 pkt. (0:18)
IV m. Mistrze – 0 pkt. (0:18) Awans do kolejnej rundy rozgrywek wywalczyła drużyna „Wisełka Walichnowy”w składzie:
Agnieszka Daniec, Karola Gławińska, Marcela Sadowska, Weronika Rzeszotek, Weronika Gierszewska, Aneta Ciszek, Agnieszka Marcinkiewicz, Kornelia Grabowska, Julia Brzezińska, Maria Bryska.
Opiekun drużyny- Krzysztof Rychlewski.

Dn.10.09.2011 chłopcy 10-11 lat – schemat rozgrywek i wyniki:
1. Magic Football 3-1 Białe Orły
2. Energetyczne Dzieciaki 1-3 Super
3. Energetyczne Dzieciaki 0-8 Magic Football
4. Super 4-0 Białe Orły
5. Energetyczne Dzieciaki 0-11 Białe Orły
6. Magic Football 10-2 Super

I m. Magic Football – 9 pkt. (21:3)
II m. Super – 6 pkt. (9:11)
III m. Białe Orły – 3 pkt. (12:7)
IV m. Energetyczne Dzieciaki – 0 pkt. (1:22)

Awans do kolejnej rundy rozgrywek wywalczyła drużyna „Magic Football” w składzie:
Damian Szulc, Donald Drossel, Karol Czarnecki, Oskar Bradtke, Kamil Wałaszewski, Adam Olszewski, Karol Przypisny, Ossowski Rafał, Maciej Freda, Błażej Hubner.
Opiekun drużyny: R. Mołodyński.

W pierwszym dniu rozgrywek pogoda nie dopisała, ale piłkarzom i piłkarkom to nie przeszkadzało – udowodnili, że podczas takiej aury też można wspaniale się bawić
Gorącą atmosferę tworzyło liczne grono kibiców (uczniowie, rodzice i piłkarscy fani).

W sobotę podczas rozgrywanego turnieju młodszym chłopcom świeciło słoneczko, dlatego grali ładnie i ,,fair play’’. Gratulacje dla wszystkich drużyn, a zwłaszcza dla tych, które odniosły zwycięstwa i awansowały do drugiej rundy rozgrywek Pucharu Premiera.

Podczas uroczystości zakończenia turniejów, drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i każdy zawodnik dostał koszulkę ufundowaną przez PKN ORLEN i spółkę PZU. Uroczystości zakończenia turniejów, uświetnił swoją obecnością Miejsko-Gminny Koordynator Sportu Pan Tomasz Czerwiński. Serdeczne podziękowania sponsorom oraz Dyrektorowi ZS nr 2 Panu Januszowi Trepkowskiemu za udostępnienie ORLIKA w godzinach pracy szkoły, Panu Tomaszowi Czerwińskiemu za patronat i pomoc w organizacji, Robertowi Mołodyńskiemu za sędziowanie meczów oraz rodzicom, kibicom i opiekunom drużyn.

(Organizator – Ryszard Mołodyński)