II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin zakończony

Dodano przez Redaktor, 5 października 2016 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport, Wydarzenia
0

Wszystko co dobre szybko się kończy. To zdanie jest idealnym odzwierciedleniem tego co działo się przez ostatnie trzy dni podczas II turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Pelplin. Turniej okazał się dużym sukcesem zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Zamknięcia turnieju dokonał Burmistrz Patryk Demski, który pogratulował wszystkim zespołom i obiecał, iż za rok III edycja turnieju odbędzie się na nowej hali.

Był to ostatni sprawdzian zespołu Jarosława Rynasa przed inauguracją ligi. Pierwsze spotkanie KS Jedynka Pelplin rozegra już w najbliższa sobotę w Pruszczu Gdańskim

O podsumowanie turnieju poprosiliśmy Trenera KS Jedynka Pelplin Jarosława Rynasa:

„Z całą pewnością II Ogólnopolski Turniej O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin należy zaliczyć do udanych. Rywalizacja na wysokim poziomie sportowym pozwoliła dać odpowiedź nad jakimi elementami koszykówki musimy pracować, by stać się lepszą drużyną i odnosić sukcesy sportowe. Chciałbym podziękować chłopcom za olbrzymią wolę walki oraz oraz ambicję. Cudownie patrzeć na młodzież, która kocha to co robi współpracując w zespole dążącym do określonego celu w duchu fair play. Wielkie brawa dla rodziców wspierających swoje pociechy i tworzących cudowną atmosferę. Podziękowania kieruję także do wszystkich osób zaangażowanych w pomoc przy organizacji turnieju: władz miasta Pelplin, dyrekcji i personelu ZKiW Nr 1, przyjaciół, rodziców, trenerów, wychowawczyni klasy Ia, włodarzy KS Jedynka Pelplin oraz firmie Basketmania.”

 Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację, pierwszą piątkę turnieju oraz mvp turnieju.

 Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SKS Kasprowicz Inowrocław

2. KS Jedynka Pelplin

3. MTS Basket Kwidzyn

4. MKS Piotrówka Radom

5. Młode Lwy Gdańsk

Pierwsza piątka turnieju:

1. Sebastian Kamiński – KS Jedynka Pelplin

2. Antoni Michalik – SKS Kasprowicz Inowrocław

3. Mateusz Patelczyk – MTS Basket Kwidzyn

4. Wiktor Górzyński – MKS Piotrówka Radom

5. Adam Polsakiewicz – Młode Lwy Gdańsk

MVP turnieju został zawodnik SKS Kasprowicz Inowrocław Wit Szymański.

 Drobnymi upominkami uhonorowani zostali także trenerzy wszystkich zespołów