GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dodano przez Redaktor, 18 maja 2018 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport
0

17 maja na boisku przy Zespole Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie odbyły się zawody w ramach sportowego współzawodnictwa szkolnego młodzieży z rocznika 2002 i młodszych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji w obu kategoriach przystąpiły trzy drużyny: Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie oraz gospodarze – Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie. W obu kategoriach rywalizowano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Pierwsze dwa sety rozgrywano do 15 zdobytych punktów, ewentualny trzeci set do 11 punktów. Poniżej wyniki spotkań oraz klasyfikacja końcowa:

DZIEWCZĘTA

ZKiW nr 1 Pelplin 2:0 SP nr 2 Pelplin (15:1, 15:2)
ZKiW Rudno 0:2 ZKiW nr 1 Pelplin (8:15, 4:15)
ZKiW Rudno 2:1 SP nr 2 Pelplin (14:16, 15:12, 11:8)

Końcowa klasyfikacja:

1. ZKiW nr 1 Pelplin, 4 punkty
2. ZKiW Rudno, 3 punkty
3. SP nr 2 Pelplin, 2 punkty

ZKiW nr 1 Pelplin: Wiktoria Kropisz, Weronika Knut. Trener – Karol Mrozek.

CHŁOPCY

SP nr 2 Pelplin 1:2 ZKiW nr 1 Pelplin (14:16, 13:15, 4:11)
ZKiW Rudno 0:2 ZKiW nr 1 Pelplin (6:15, 10:15)
ZKiW Rudno 1:2 SP nr 2 Pelplin (17:15, 5:15, 1:11)

2. SP nr 2 Pelplin, 3 punkty
3. ZKiW Rudno, 2 punkty

ZKiW nr 1 Pelplin: Miłosz Dubiela, Jakub Romanowicz, Marcel Werner, Nikodem Litwiński. Trener – Jarosław Rynas.

Zwycięskim zespołom gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych, które odbędą się w dniach 24-25 maja w Tczewie.