GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dodano przez Redaktor, 14 marca 2018 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport, Szkoły
0

Dnia 13.03.2018 r. w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Pelplinie rozegrano kolejne zawody w ramach szkolnego współzawodnictwa sportowego. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie oraz Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie. W turniejach rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Wyniki poszczególnych spotkań są następujące:

DZIEWCZĘTA

ZKiW nr 1 Pelplin 28:12 ZKiW Rudno
SP nr 2 Pelplin 24:17 ZKiW nr 1 Pelplin
SP nr 2 Pelplin 11:52 ZKiW Rudno

Końcowa klasyfikacja:

1. ZKiW nr 1 Pelplin, 4 punkty
2. SP nr 2 Pelplin, 3 punkty
3. ZKiW Rudno, 2 punkty

Drużyna ZKiW nr 1 w Pelplinie wystąpiła w składzie: Zuzanna Jabłonka, Weronika Knut, Wiktoria Kropisz, Natalia Laskowska, Agata Pruszak, Zofia Szyszkowska, Aleksandra Talaśka. Trener – Karol Mrozek.

CHŁOPCY

ZKiW nr 1 Pelplin 67:8 ZKiW Rudno
SP nr 2 Pelplin 17:10 ZKiW nr 1 Pelplin
SP nr 2 Pelplin 10:61 ZKiW Rudno

Końcowa klasyfikacja:

1. ZKiW nr 1 Pelplin, 4 punkty
2. SP nr 2 Pelplin, 3 punkty
3. ZKiW Rudno, 2 punkty

Drużyna ZKiW nr 1 w Pelplinie wystąpiła w składzie: Łukasz Ciesielski, Miłosz Dubiela, Igor Eggert, Sebastian Gębczyk, Jakub Greca, Wiktor Imienowski, Bartosz Jaworski, Szymon Kamrowski, Patryk Leszczyński, Nikodem Litwiński, Jakub Romanowicz, Bartosz Stosik, Bartosz Szalewski, Marcel Werner, Aleksander Worzała. Trener – Jarosław Rynas.

Zwycięskim zespołom gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych, które odbędą się 14 marca w Dąbrówce w kategorii dziewcząt i 16 lutego w Tczewie w kategorii  chłopców.