GMINNE IGRZYSKA DZIECI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dodano przez Redaktor, 18 maja 2018 w Ogólne, Ogłoszenia, Sport
0

16 maja na boisku przy Zespole Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie odbyły się zawody w ramach sportowego współzawodnictwa szkolnego dzieci z rocznika 2005 i młodszych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji w oby kategoriach przystąpiły trzy drużyny: Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie oraz gospodarze – Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie. W oby kategoriach rywalizowano systemem „każdy z każdym”  do dwóch wygranych setów. Pierwsze dwa sety rozgrywano do 15 zdobytych punktów, ewentualny trzeci set do 11 punktów. Poniżej wyniki spotkań oraz klasyfikacja końcowa:

DZIEWCZĘTA

ZKiW nr 1 Pelplin 0:2 SP nr 2 Pelplin (11:15, 12:15)
ZKiW  Rudno 0:2 ZKiW nr 1 Pelplin (10:15, 6:15)
ZKiW  Rudno 1:2 SP nr 2 Pelplin (15:10, 10:15, 9:11)

Końcowa klasyfikacja:
1. SP nr 2 Pelplin, 4 punkty
2. ZKiW nr 1 Pelplin, 3 punkty
3. ZKiW  Rudno, 2 punkty

SP nr 2 Pelplin: Natalia Sadowska, Lidia Górka, Natalia Jaśniewska. Trener – Łukasz Chyła.

CHŁOPCY
ZKiW nr 1 Pelplin 2:0 SP nr 2 Pelplin (15:9, 15:7)
ZKiW  Rudno 0:2 ZKiW nr 1 Pelplin (9:15, 9:15)
ZKiW  Rudno 1:2 SP nr 2 Pelplin (12:15, 15:11, 8:11)

1. ZKiW nr 1 Pelplin, 4 punkty
2. SP nr 2 Pelplin, 3 punkty

ZKiW nr 1 Pelplin: Mateusz Knut, Igor Grabowski. Trener – Karol Mrozek.

Zwycięskim zespołom gratulujemy i  życzymy powodzenia w zawodach powiatowych, które odbędą się w dniach 24-25 maja w Tczewie.