Gmina Pelplin na Targach Turystycznych „Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR” w Łodzi

Dodano przez Redaktor, 20 marca 2017 w Ogólne, Ogłoszenia, Promocja
0

17 – 19 marca  2017 roku Gmina Pelplin wzięła udział w XXIII edycji Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Wydarzenie odbyło się w hali Expo-Łódź.

Podczas targów Gminę Pelplin reprezentowało Pelplińskie Skryptorium, które wraz z innymi podmiotami promowało  atrakcje i ofertę całego województwa Pomorskiego, na wspólnej przestrzeni wystawienniczej !Pomorskie pod skrzydłami Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Stoisko miało otwarty charakter, a liczni goście w sposób bezpośredni poznawali poszczególne atrakcje: pomorskie trasy rowerowe, dziedzictwo kulturowe Kaszub, Kociewia, Pobrzeża Słowińskiego, kulinarne przysmaki z łebskiej plaży czy ofertę aglomeracji trójmiejskiej. Liczne konkursy, warsztaty i degustacje pozwoliły na dłużej „zatrzymać” się na Pomorzu i zachęcić naszych gości do wypoczynku właśnie u nas.

Wspólne stoisko woj. pomorskiego cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów.
Ponadto zostało ono docenione przez odwiedzających i organizatorów, którzy przyznali ekspozycji wyróżnienie, za najbardziej atrakcyjne stoisko wśród najmłodszych odwiedzających.