Dzień Seniora w Pelplinie

Dodano przez Administrator, 18 października 2012 w Ogólne
0

W środę, 17 października 2012 r. w Pelplinie odbył się Dzień Seniora zorganizowany przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Uroczystość rozpoczęła się występem zespołu „Gzuby z Pelplińskiej Dwójki”.  Po programie artystycznym, który wprowadził zebranych w radosny nastrój, gości przywitała organizatorka spotkania Renata Bembenek.

 

Następnie nadszedł czas na życzenia. Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin Tadeusz Błędzki życzył wszystkim seniorom długich lat życia w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Podziękował również za okazywaną dobroć, wyrozumiałość, niezwykłą cierpliwość, a także za przekazywane doświadczenie.
 

Dalsza część spotkania upłynęła w atmosferze wspomnień i refleksji. Nie zabrakło gratulacji, życzeń, a także zabawy tanecznej. Dzień seniora dofinansowany został w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Pelplin w 2012 roku.

 

Z okazji Dnia Seniora, wszystkim emerytom i rencistom życzymy zdrowia, pomyślności, optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych.

(RTI)

About the Author

AdministratorView all posts by Administrator