Dotacje na wymianę pieców

Dodano przez Redaktor, 8 lutego 2017 w Ekologia, Ogólne, Ogłoszenia
0

Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin w związku z konkursem „Czyste Powietrze Pomorza” (edycja 2017) ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na działania związane z modernizacją źródeł energii cieplnej poprzez likwidację kotłów opalanych węglem lub koksem, polegającą na zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem lub olejem opałowym, źródłami ciepła wykorzystującymi odnawialne źródła energii (pompy ciepła, kotły opalane biomasą) lub podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej budynków położonych na terenie miasta i gminy Pelplin.
Osoby zainteresowane zrealizowaniem tego typu zadania w bieżącym roku proszone są o złożenie do dnia 28 kwietnia 2017 r. stosownego wniosku w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Pelplin.
Wnioski dostępne w siedzibie tutejszego urzędu w Referacie Gospodarki Przestrzennej i Środowiska – pok. nr 24 lub w plikach do pobrania poniżej.
Jednocześnie informujemy, iż w przypadku nie pozyskania środków finansowych, złożone wnioski zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.
Więcej informacji w powyższej sprawie można uzyskać pod nr tel: 58 536 12 61 wew. 14.

Załączniki do pobrania:

Wniosek Czyste Powietrze

Planowane efekty ekologiczne

harmonogram rzeczowo finansowy