Dni Pelplina 2017

Dodano przez Redaktor, 2 czerwca 2017 w Dni Pelplina, Kultura, NGO, Ogólne, Ogłoszenia, Sport, Szkoły
0

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Pelplin oraz gości na tegoroczne Dni Pelplina. W tym roku święto miasta obchodzić będziemy w dniach 2-4 czerwca 2017 roku. Jak zwykle organizatorzy przygotowali na te szczególne dni wiele atrakcji.

W piątkowe przedpołudnie 2 czerwca serdecznie zapraszamy na Basketmanię – Turniej koszykówki ulicznej który odbędzie się w ZKiW Nr 1 w Pelplinie.
Od godziny 18:00 zaczniemy jeden z pierwszych koncertów w tym dniu.
Na scenie zaprezentują się takie zespoły jak: Drossel, Focus oraz Andre.
Galę poprowadzi Zbyszek Perkowski – lider zespołu Focus (prowadzący program pt. „Discopolot” w stacji POLO TV)

W sobotę 3 czerwca o godz. 16:00 spod urzędu miasta i gminy, ulicą Mickiewicza na targowisko miejskie im. Bolesława Knasta przejdzie kolorowy korowód mieszkańców i gości, który poprowadzi Pelplińska Orkiestra Dęta. W programie uroczystości, które tradycyjnie odbędą się na targowisku miejskim znajdą się m.in. program estradowy dla dzieci „Jak to w rodzinie”, koncerty wykonawców: Klenczon Projekt, Krzysztof Krawczyk oraz Ewelina Lisowska

W niedzielę 4 czerwca odbędzie się Bieg Papieski z PGE Energią Odnawialną w Pelplinie, o godz. 8:30 bieg dla dzieci, o godz. 10:00 – bieg główny.
W Bazylice Katedralnej w Pelplinie o godz. 11:40 dzieci z gminnych przedszkoli zaprezentują program „Pięć minut dla Papieża Jana Pawła II oraz o godzinie 18:00 Koncert Orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej z Gdańska oraz Żeńskiego Chóru Kameralnego przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa z Gdyni.

ZAPRASZAMY!

plakat-dni-pelplina-2017-wersja-na-www-i-FB

3. Sponsor główny- Energa 4. Partner Dni Pelplina