Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

Dodano przez Redaktor, 24 kwietnia 2018 w Biznes i Gospodarka, Ogólne
0

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. serdecznie zaprasza mikro i małe przedsiębiorstwa działające na terenie województwa pomorskiego, a także osoby, które planują uruchomić własną działalność gospodarczą, w tym szczególnie osoby bezrobotne oraz absolwentów różnych typów szkół, na BEZPŁATNE KONSULTACJE dotyczące możliwości finansowania działalności gospodarczej w ramach instrumentów zwrotnych ze środków unijnych oraz środków Województwa Pomorskiego.

W ofercie produktowej Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. znajdziecie Państwo niskooprocentowane pożyczki (już od 0,93%), w tym m.in.:

  • pożyczki unijne na przedsięwzięcia rozwojowe z możliwością finansowania kapitału obrotowego z programu RPO WP na lata 2014-2020 „Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+” ;
  • mikropożyczki dla zakładających działalność gospodarczą „Kapitał na start” z Programu PO KL;
  • pożyczki ze środków Województwa Pomorskiego.

Pelplińskich przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej z Pelplina i okolic zapraszamy na konsultacje, które prowadzimy w każdy czwarty wtorek miesiąca w Urzędzie Miasta i Gminy Pelplin (ul. Plac Grunwaldzki 4- Sala Ślubów w godzinach 10.00 – 14.00). Najbliższe konsultacje już 24 kwietnia 2018 r. Nasi Doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących możliwości uzyskania wsparcia na działalność gospodarczą, a w przypadku zainteresowania ofertą wskażą jak wnioskować o pożyczkę. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.pfp.gda.pl.