Adwent w Dawnym Opactwie Cysterskim w Pelplinie

Dodano przez Redaktor, 4 grudnia 2018 w Będzie się działo, Ogólne, Ogłoszenia
0

Wielkim krokami zbliża się kolejny Adwent w Dawnym Opactwie Cysterskim w Pelplinie. Przeżyjmy razem czas radosnego oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa, spotykając się w niedzielę 16 grudnia 2018 r. w krużgankach pelplińskiego opactwa w godzinach 9.00 – 16.00. Wspólne śpiewanie kolęd, kiermasz bożonarodzeniowy, degustacja oraz sprzedaż świątecznych potraw, warsztaty dla najmłodszych, prezentacja Gwizdów kociewskich to tylko część atrakcji.

Do aktywnego udziału w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, placówki oświatowe, koła gospodyń wiejskich. Organizator zapewnia dla wszystkich zgłoszonych, następnie zatwierdzonych wystawców miejsce wystawiennicze w krużgankach klasztornych oraz stoły i miejsce do siedzenia na czas trwania wydarzenia (maksymalnie 2 stoły i 4 krzesła na jedno stoisko).

Prosimy wszystkich zainteresowanych wystawców o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w kiermaszu.

Formularz zgłoszeniowy wystawcy

Nabór trwa do 13 grudnia 2018 roku. Tylko potwierdzone zgłoszenia upoważniają Państwa do udziału w kiermaszu jako wystawca. Udział w kiermaszu jest bezpłatny, natomiast wystawcy w trakcie imprezy będą mieli możliwość uiszczenia dobrowolnej darowizny na cele kultu religijnego.

Wszelkie pytania proszę kierować do Diecezjalnego Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie
tel. 58 536 19 49 email: info@hotelpelplin.pl

ORGANIZATORZY:  Parafia katedralna, Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej, Stowarzyszenie Szlaki Kulturowe, Towarzystwo Przyjaciół Zabytków Pelplina

PATRONI MEDIALNI:  Radio Głos, TV Pelplin, Informator Pelpliński, Pielgrzym