2 turnieje tenisa stołowego: 1.Finał Wojewódzki Mini Olympic Games, 2.Finał Wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego.

Dodano przez Redaktor, 13 listopada 2018 w Ogólne, Ogłoszenia, Wydarzenia
0
Dnia 11.11.2018 w sali gimnastycznej ZKiW Rudno odbyły się 2 turnieje tenisa stołowego: 1.Finał Wojewódzki Mini Olympic Games, 2.Finał Wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego. Celem zawodów w pierwszym przypadku było wyłonienie po 8 zawodniczek i zawodników do rozgrywek krajowych.W zmaganiach drużynowych do finału krajowego awansowali zwycięscy 3 kategorii w grupie dziewcząt-1, w grupie chłopców-2 drużyny. Impreza spełniała również cel pozasportowy,którym była promocja Święta Niepodległości.Uczestniczących zawodników, rodziców i trenerów odwiedził Pan Tomasz Czerwiński po. Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin oraz Pan Dariusz Jakubowski- Dyrektor ZKiW w Rudnie.Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary i upominki.Dla wszystkich UKS „Tenisista” Rudno przygotował poczęstunek.Turnieje zorganizowano przy wsparciu PWZTS w Gdańsku pod patronatem UG Pelplin i ZKiW w Rudnie.
Wyniki Mini Olympic Games w kategorii chłopców.
1.Rafał Formela-MRKS Gdańsk
2.Szymon Białk-UKS Orlik Gdynia
3.Jan Sękowski-AZS AWFiS Gdańsk
4.Piotr Sękowski-AZS AWFiS Gdańsk
5.Damian Górski-UKS „Tenisista” Rudno
6.Jakub Libera-UKS Orlik Gdynia
7.Damian Gdaniec-UKS „Tenisista” Rudno
8.Franciszek Tul-MTS Kwidzyn
Wyniki Mini Olympic Games w kategorii dziewcząt
1.Liliana Wollschlaeger-GKTS Gdańsk
2.Paulina Godlewska-MTS Kwidzyn
3.Dominika Guz-Mts Kwidzyn
4.Marta Zimnicka-MRKS Gdańsk
5.Małgorzata Duszyńska – UKS „Tenisista” Rudno
6.Julia Czaja-MRKS Gdańsk
7Amelia Stefańska-MTS Kwidzyn
8.Zofia Nakonieczna- MTS Kwidzyn
Wyniki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w kategorii chłopców.
1.AZS AWFiS Gdańsk : Jan Sękowski, Piotr Sękowski
2.UKS Orlik Gdynia : Szymon Białk, Jakub Libera
3.MTS Kwidzyn I : Mateusz Stefaniak, Franciszek Tul
4.UKS „Kosynier” Sobowidz : Marcel Żala, Bartosz Pawlukiewicz
Wyniki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w kategorii dziewcząt
1.MTS I Kwidzyn : Paulina Godlewska, Dominika Guz
2.MRKS Gdańsk :Marta Zimnicka, Julia Czaja
3.GKTS Gdańsk :Liliana Wollschlaeger, Małgorzata Duszyńska
4.UKS „Tenisista” Rudno : Małgorzata Duszyńska, Martyna Mrozińska, Julia Ochenkowska.
Wyniki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w kategorii żacy.
1.MTS Kwidzyn : Jan Głuszkiewicz, Leon Kaczorowski
2.UKS „Tenisista” Rudno-Oliwier Lewandowski, Krzysztof Jasnoch
3.UKS Orlik Gdynia : Bartosz Mech, Adrian Blacha
4.UKS „Kosynier” Sobowidz :Kiejstut Grzesiuk, Antoni Gurbisz