19 lipca 2017 roku – Koncert promujący młode talenty. | www.pelplin.pl

19 lipca 2017 roku – Koncert promujący młode talenty.

Dodano przez Redaktor, 20 lipca 2017 w Kultura, Ogólne, Ogłoszenia, Wydarzenia
0

19 lipca 2017 roku o godzinie 19:00 odbył się koncert promujący młode talenty. To był wieczór pełen niespodzianek artystycznych. Miło było patrzeć, jak wielu ludzi przybyło na koncert podziwiać sztukę.

W pierwszej części koncertu w Ogrodach Biskupich usłyszeliśmy Krakowskie Trio na instrumentach: flet, fagot oraz klawesyn. Cały program był bardzo interesujący, artyści zaimponowali nam w wykonaniu utworów między innymi Wilhelma Friedemanna Bacha oraz Carla Philippa Emanuela Bacha. Całość uświetnił występ baletowy pelplinianki Sylwii Brzezińskiej. Muzykom wręczono kwiaty, Specjały Pelplińskie oraz nagrodzono wielkimi brawami. Z pewnością słuchacze byli zadowoleni z koncertu.

W drugiej części koncertu wystąpił zespół The King’s Road, którego wokalistą jest pelplinianin Marek Puchowski.“The King’s Road” to młody skład muzyczny, tworzący na pograniczu Alternative który powstał w 2014 roku. Muzyka jaką grał zespół łatwo “wpadała w ucho” a na koniec nawet porwała do tańca.

Tego wieczoru przybyło wielu mieszkańców, gości oraz turystów wypoczywających w Pelplinie  oraz okolicy. Dziękujemy gościom obecnym tego wieczoru za przybycie na koncert, a nieobecnych zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia kulturalne.

Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego kulturalnego wydarzenia.

About the Author

RedaktorView all posts by Redaktor